Wels iş ilanları sitesi

Wels iş ilanları ve iş arayan tüm Wels eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Oberösterreich şöför alınacaktır

Şirketimize şöför elemanlar alınacaktır. B veya C sınıfı ehliyetlerden birine sahip, Wels şehrinde yaşayan. Oturum izni bulunan, alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi. Herhangi bir […]

Mühendis teknisyen tesisatçı kaynakçı aranmakta

Mühendis, teknisyen, tesisatçı ve kaynakçı aranmakta. Endüstriyel üretim faaliyetlerimizde yer alacak, koordinasyon yetenekleri gelişmiş. İnsiyatif alabilen, sürekli gelişmeye ve öğrenmeye açık personeller tercih etmekteyiz.

Elektrikçi tesisatçı depo elemanları lazım

Fabrikamıza elektrikçi, tesisatçı ve depo elemanları lazım. Tesisat montajı, pano imalatı konusunda tecrübe sahibi.Daha önce iş güvenliği üzerine bir işte çalışmış, dikkatli, özenli elemanlar aranmaktadır.

Fabrikamıza proje montaj işleri elemanları aranıyor

Fabrikamıza proje, montaj, makine departmanlarına mühendis, teknisyen, makine operatörü, taşıma ve temizlik elemanları aranıyor.İş odaklı çalışma prensibini benimseyen, yeniliklere açık.Sorumluluk bilincine sahip, ekip çalışmasına yatkın […]

Kaynakçı elektrikçi muhasebeci aranıyor

Şirketimize kaynakçı, elektrikçi ve muhasebeci aranıyor.Konusunda deneyimli, kendisine verilen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirebilecek.Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişiler arasın lütfen.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.