iş ilanı ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Kullanım Şartları

Sayın Gurbetilan.com ziyaretçileri;

İş ilanlarınızı gurbetilan.com web sitesine ekleyerek aşağıda yer alan kurallara uygun olduğunu ve tüm sorumluluğu aldığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

İş ilanı verirken aşağıda yer alan beyanları kabul etmiş olursunuz;

Gurbetilan.com’a eklediğim her türlü ilan ve içeriğinden tamamen ben sorumluyum. Bir ilan sebebiyle kendime ve başkasına gelebilecek bir zarar için site sahibini ve yöneticilerini sorumlu tutamayacağımı biliyorum.

Gurbetilan.com’a ilan vererek aşağıda yer alan kuralları kabul etmiş sayılırsınız;

+ Gurbetilan.com Türkiye dışında yaşayan Türk toplumunu ilgilendiren yeni iş ilanlarından oluşmayı amaçlamaktadır.
+ İlanlarda yazım kurallarına dikkat edilmelidir, düzenleme hakkımız saklı olup yetersiz içerikli ilanlar silinebilir.
+ Dil, din, ırk ayrımı yapan ilanlar kesinlikle onaylanmaz ve silinir.
+ Ciddiyetten uzak ilanlar derhal silinir.
+ Reklam yapma amacıyla verilen ilanlar silinir.
+ İki kez aynı iş ilanını veremezsiniz. Yayında olan ilanınızı, başlık değiştirmeden düzenleyebilir veya süresi dolunca tekrar yukarı taşıyabilirsiniz. İlanınızın süresi dolmadan ücretli olarak yukarı taşıyabilirsiniz. (İlanın en alt kısmından)

+ VPN kullanımı veya sahte e-posta hesabı kullanımı yasak olup, tespiti halinde üyeliğiniz kalıcı olarak silinir ve ücret iadesi geri iade masrafları nedeniyle yapılmaz.
+ İş arıyorum kategorisinde 24 saat içerisinde ödemesi tamamlanmayan ilanlar silinir.

Gurbetilan.com’a üye olduğunuzda e-posta bültenimize katılmayı da kabul etmiş olursunuz.

Gurbetilan.com’a herhangi bir sebeple ödeme yaptığınızda sistemsel kısıtlamalar ve geri ödeme maliyetlerinden dolayı iade alamayacağınızı baştan kabul etmiş olursunuz.

Bir ilan için yapılan ödemelerin hakları başka bir ilana veya üyeliğe devredilemez. Yasalara ve bu sitenin kurallarına aykırı ilanlar için yapılan ödemeler geri iade edilemez. Ödeme yapmadan önce tüm şartlar ve kuralları dikkatle okuduğunuzdan emin olunuz.

Ücretli üyeliklerde 1 adet ilan hakkı üyelik tarihi itibari ile başlar ve geçerlilik süresi 1 yıldır. Her yeni ilan indirimli olarak ek ücrete tabiidir. 1 yıl dolduktan sonra tekrar yayınla butonu ile güncellenmeyen ilanlar 1 hafta içerisinde kalıcı olarak silinmektedir. Yayın süreci içinde ilan içeriğini düzenleyebilirsiniz, ancak ilan tarihini güncellemek ve tekrar üst sıralarda yer almak için “ilanı ana sayfaya çıkar” özelliğini kullanmanız gerekir. Üyelik açıldıktan sonra geri ödeme maliyetlerinden dolayı iade yapılamaz.

Ayrıca çeşitli hataların bulunduğu veya uygun olmayan ilanlarda, kaliteli ilan amaçlama ve içeriği doğru aktarma noktasında değişiklik yapma hakkımız vardır.

Bu iş ilanları sitesinin amacı iş arayan Türkleri ve işveren Türkleri bir araya getirmektir. Bu sebeple farklı mecralarda (sosyal medya vb.) paylaşılan ilanları revize ederek telefon numarası ile hem iş veren kişiye kolaylık hem iş arayan kişilere fayda sağlamak ve yardımcı olmak amacıyla iyi niyet kapsamında paylaşır. Bir ilanda yer alan telefon numarası sizi rahatsız ediyorsa, bu konuda bir işlem yapmadan önce bize iletişim sayfamızdan ilanın kaldırılması gerektiğini bildirmeniz gerekmektedir. Bildirim yapıldıktan sonra 48 saat içerisinde ilgili ilan yayından kaldırılacak ve telefon numaranız silinmiş olacaktır. İhtar yapılmadan fayda sağlamak amacıyla sosyal medya kanallarından alınan iş ilanları paylaşım talepleri karşısında oluşabilecek tüm yasal durumlardan bu site ve yöneticileri sorumlu değildir.

Kullanım şartlarını değiştirme hakkımız vardır.
Merak ettiğiniz diğer tüm detaylar için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.