Usta aşçı iş ilanları sitesi

Usta aşçı iş ilanları ve iş arayan tüm Usta aşçı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Usta aşçı fırıncı ve garson arıyoruz

Restaurantımıza usta aşçı, fırın, pide lahmacun ustaları ve garson elemanlar arıyoruz.Gastronomi alanında kendini geliştirmiş, bizimle uzun süre çalışmayı hedefleyen.Çalışma azmi ve çalışkanlığıyla, çalışma arkadaşlarına örnek […]

Usta aşçı komi garson personeller arıyoruz

Restaurantımıza usta aşçı, komi, garson personeller arıyoruz.Sunum tekniklerinde deneyim sahibi, hijyen ve mutfak standarlarında kaliteyi sağlamış.Sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlayabilecek personeller tercihimizdir.

Mutfakçı aşçı aranıyor

Usta bir aşçıya ihtiyacım var.İşini profesyonel bir şekilde yerine getirecek.İşinin ehli kişiler arasın.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.