Üretim elemanı iş ilanları sitesi

Üretim elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Üretim elemanı eleman, Türk personel ve işçi alımı ilanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Endüstri üretim dağıtım personelleri aranmakta

Endüstri, üretim ve dağıtım personelleri aranmakta. Üretim faaliyetlerimizin gerçekleştirilmesindeki faaliyetlerde yer alacak. Takım çalışmasına inanan, iş ahlakını önemseyen personeller tercih etmekteyiz.

Mühendis dağıtım paketleme üretim elemanları arıyoruz

Mühendis, dağıtım, paketleme ve üretim elemanları arıyoruz. Şirketimiz kuralları doğrultusunda çalışma prensiplerini uygulayacak. Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dürüst ve çalışkan elemanlar aranmakta.

Üretim lojistik işçi elemanlar lazım

Firmamıza üretim, lojistik, dağıtım ve işçi elemanlar lazım. Dinamik, yoğun iş temposuna alışkın, vardiyalı çalışma sistemine alışkın. Düzenli ve çalışkan elemanlar aranmaktadır.

Mühendis teknisyen üretim personelleri lazım

Firmamıza mühendis, teknisyen ve üretim personelleri lazım. Mesleki yetkinliğe sahip, iş sağlığı ve güvenliği konularında hassasiyet sahibi. Araştırmacı kimliğe sahip, analiz ve teknik yazışma yeteneğine […]

Şirketimize üretim paketleme muhasebe elemanları arıyoruz

Şirketimize üretim paketleme ve muhasebe elemanları arıyoruz. Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, raporlama ve verimlilik hakkında donanım sahibi. İlkeli, çalışkan ve dürüst elemanlar aranmaktadır.

Üretim tedarik paketleme personelleri aranıyor

Firmamıza üretim, tedarik ve paketleme personelleri aranıyor.İş güvenliği ve kalite standartlarımıza uygun çalışma şeklini benimseyecek. Planlama, organizasyon yapılarına önem veren, düzenli ve pratik personeller aranmakta.

Üretim tedarik insan kaynakları elemanları aranıyor

Şirketimize üretim, tedarik ve insan kaynakları elemanları aranıyor. Analiz, raporlama becerilerine sahip. Almanca dilini akıcı bir şekilde konuşabilen. Ms office programlarına hakim, dürüst, vizyoner elemanlar […]

Üretim tedarik dağıtım muhasebe şöför lazım

Üretim, tedarik, dağıtım, muhasebe ve şöför lazım. Sektörümüzde çalışmaya hevesli, tercihen deneyim sahibi. Problem çözme, planlama becerilerine sahip, yetenekli ve çalışkan elemanlar aramaktayız.

Sayfa 1 ve 41 2 3 4

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - Avusturya’da yaşam ve meslekler için yorumlar kapalı

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - Güney Kore’de yaşam ve iş imkanları için yorumlar kapalı

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]