Satış danışmanı iş ilanları sitesi

Satış danışmanı iş ilanları ve iş arayan tüm Satış danışmanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Mağazamıza satış danışmanı kasiyer elemanlar arıyoruz

Mağazamıza satış danışmanı, kasiyer elemanlar arıyoruz. Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli. Dürüst, çalışkan ve pratik elemanlar tercih sebebimizdir.

Mobilya firmamıza yeni personeller arıyoruz

Mobilya firmamıza satış danışmanı, ön muhasebe, depo sorumluları yeni personeller arıyoruz.Mobilyacılık sektöründe kendini geliştirmek isteyen.Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş.Pozitif elemanlar aramaktayız.

Mağazamızda çalışmak isteyen personeller ulaşsın

Mobilya mağazamızda çalışmak isteyen satış danışmanı, mağaza sorumlusu personeller ulaşsın.Müşteri karşılama, ürün tanıtma konularında deneyimli.Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ürün satışlarını gerçekleştirebilecek elemanlar tercihimizdir.

Giyim mağazamıza yeni personeller lazım

Giyim mağazamıza yeni satış danışmanı ve tezgahtar personeller lazım.Personellerin deneyimli, deneyimsiz olmaları önem arz etmemektedir.Personellerimizden beklentilerimiz mağazamızı ziyaret eden müşterilerimize karşı saygılı, kibar ve güler […]

Finans muhasebe satış elemanları arıyoruz

Firmamıza finans, muhasebe, satış ve pazarlama elemanları arıyoruz.Muhasebe mevzuatlarına hakim, analitik düşünebilen, iletişim ve koordinasyon becerileri gelişmiş.İşlem takibi konularında deneyimli kişiler aranmaktadır.

Satış danışmanı depo elemanları aranmakta

Kozmetik, mobilya üretimi yapan firmamıza satış danışmanı, kurye, şöför ve depo elemanları aranmakta.Daha önce perakende sektöründe deneyim edinmiş, organize ve planlı çalışmaya alışkın.İşe çabuk adapte […]

Satış danışmanı personeller lazım

Satış danışmanı ve kasiyer personeller lazım.İletişimi kuvvetli, problem çözme yetenekleri gelişmiş.İkna gücü yüksek, müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş kişileri aranmaktadır.

Mobilya mağazamıza yeni elemanlar arıyoruz

Mobilya mağazamıza satış danışmanları, montaj elemanları ve teslimat gerçekleştirecek şöför elemanlar arıyoruz.Mobilya sektörünü tanıyan, daha önce iş deneyim sağlamış.İngilizceyi iyi derecede bilen.Yoğun çalışma temposuna alışık […]

Kasiyer satış danışmanı elemanları aramaktayız

Kasiyer, satış danışmanı ve reyon görevlisi elemanlar aramaktayız. Kopenhag iş arayan Türkler ilanımıza ulaşabilirler.En az 1 yıl deneyim sahibi.Kişisel bakımına ve dış görünümüne önem veren.Güler […]

Mobilya toptan mağazamıza yeni elemanlar lazım

Mobilya toptan mağazamıza montajcı, mobilyacı ve satış danışmanı elemanlar arıyoruz.Mobilyacılık sektöründe deneyim sağlamış, dinamik, öncü ve yenilikçi elemanlar tercihimizdir.

Sayfa 1 ve 21 2

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.