Lojistik iş ilanları sitesi

Lojistik iş ilanları ve iş arayan tüm Lojistik eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Logistik sektöründe iş arıyorum

Türkiye’den üniversite mezunuyum. Berlin’de yasiyorum. Logistik kendi meslegim bu alanda is ariyorum. Türkcem cok akici ve düzgün Türkce konusan eleman ariyan baska is teklifleride acigim.

Lojistik kargo firmamıza elemanlar lazım

Lojistik kargo firmamıza şöför ve lojistik elemanları aramaktayız.Şöför elemanların en az 5 yıl deneyim sahibi olması ve ce ehliyetenin bulunması gerekmektedir.

Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışmak isteyenler

Lojistik, müşteri hizmetleri, ofis yönetim bölümlerimize muhasebeci, idari işler, şöför ve kurye elemanlar aramaktayız.Firmamız bünyesinde isteğe göre tam zamanlı veya yarı zamanlı elemanlar çalıştırabilmektedir.İş gelişimine […]

Elektrik mekanik lojistik elemanlar arıyoruz

Elektrik, mekanik, satın alma, şöför ve  lojistik departmanlarımıza elemanlar arıyoruz.Öncelikler firmamızın kuralları doğrultusunda, ilgili mevzuatlar çercevesinde çalışmayı kabul edecek.Çalışkan, dürüst, özverili ve insan ilişkileri kuvvetli […]

Lojistik ve taşımacılık firmamıza elemanlar arıyoruz

Gorinchem Lojistik ve taşımacılık firmamıza elemanlar arıyoruz.Lojisitk sektöründe nakliye operasyonlarında deneyim sahibi.Analatik düşünme yapısına sahip ve raporlama yapabilecek.Lojistik, muhasebe ve şöför elemanları aramaktayız.

Lojistik firmamıza elemanlar aramaktayız

Lojistik firmamıza elemanlar aramaktayız.Depo ve lojistik departmanlarının sorumluluklarını sağlayacak.Envanter listelerini yönetme ve kaydetme işlemlerini gerçekleştirecek.Müşteriye etkin teslimat sağlayabilecek şöför, muhasebeci, depocu, lojistik elemanları aramaktayız.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.