iş ilanı ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Fabrika iş ilanları sitesi

Fabrika iş ilanları ve iş arayan tüm Fabrika eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Döner imalat fabrikamıza elemanlar arıyoruz

Döner imalat fabrikamıza bay bayan elemanlar arıyoruz.İstenilen siparişleri zamanında ve hızlı bir şekilde hazırlayabilecek.Güvenilir,çalışkan ve pratik elemanlar aramaktayız.

Fabrika işi arıyorum

Merhaba 2 Ay Oldu Salzburgda yaşıyorum.Fabrika işi arıyorum, Almancam çok düşük ögrenme aşamasındayım yardımcı olursanız sevinirim.Tel:06602890304

Fabrika sektöründe çalışmak isteyenler

Fabrika sektöründe çalışacak, depo sorumlusu, muhasebeci ve işçi elemanlar arıyoruz.Şirketimizde ürün giriş, çıkış ve tedariğini sağlayacak.Çalışmaya istekli ve motivasyonu yüksek elemanlar tercihimizdir.

Fabrikamıza bay bayan elemanlar aramaktayız

Fabrikamıza bay bayan terzi elemanlar aramaktayız.Görsel ve tasarım becerileri gelişmiş.El ve parmaklarını ustalıkla kullanabilecek.Dikkatli, özenli ve ayrıntıları görebilen terzi elemanlar arıyoruz.

Fabrikamızın üretim departmanına personeller arıyoruz

Fabrikamızın üretim departmanına personeller arıyoruz.Son derece titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi.Gelişime ve öğrenmeye açık yetiştirilmek üzere elemanlar arıyoruz.

Fabrikamıza yeni elemanlar arıyoruz

Fabrikamıza demirci, kesimci, yük ve sevkiyat şöförleri gibi birçok dalda elemanlar aramaktayız.Temizlik işlerinin yapılması.Depocu personelin gerekli işlemlerin yapması.Düzenleme ve etiketleme işlemlerinin sürdürülebilmesini sağlayacak tecrübeli, tecrübesiz […]

Tekstil fabrikamıza elemanlar arıyoruz

Tekstil fabrikamıza elemanlar arıyoruz.Öncelikli olarak işini benimseyerek ve sahiplenerek yapmayı ilke edinmiş.Disiplinli, özverili ve iş arkadaşlarına karşı saygılı olabilen elemanlar arıyoruz.

Gıda fabrikamıza elemanlar aranıyor

Gıda fabrikamızın, paketleme departmanında çalışacak elemanlar aranıyor.Tercihen daha önce iş hayatında çalışma deneyimi bulunan.Çalışkan, özverili, ekip, çalışmasına ayak uydurabilecek elemanlar tercih sebebidir.

Bugün Popüler iş ilanları

Gurbetilan Blog

 • Ortalama en yüksek maaşı kazandıran 20 ü...

  yazan on 16 Temmuz 2021 - 0 Yorum

  Dünya’da ortalama maaş hesaplamasına göre en fazla kazanılan ülkeleri sizler için listeledik. Listede maaşlar Amerikan doları üzerinden açıklanmıştır.

 • En fazla Türk personel aranan ülkeler

  yazan on 18 Nisan 2021 - En fazla Türk personel aranan ülkeler için yorumlar kapalı

  Bu yazımızda en çok Türk eleman arayan ülkeleri sıralayacağız. Burada yer alan istatistikler iş ilanları sitesi gurbet ilan içerisinde en fazla talep gören ülkelerin sıralamasına göre düzenlenecektir. En fazla Türk çalışan arayan ülkelerin ilk sırasında Hollanda yer alıyor. Hollanda 18 milyon nüfusu ile küçük ancak sağlam bir ekonomiye sahiptir. Yaşanan ekonomik buhranlardan çok etkilenmeyen ülkede […]

 • İsviçre’de iş imkanları ve iş bulm...

  yazan on 8 Şubat 2021 - 1 Comment

  Dünya ülkeleri arasında gerek ekonomik, gerekse eğitim anlamında gelişmiş olan İsviçre, her geçen gün daha da büyümektedir. İş imkânları konusunda, özellikler yabancı bireyler için farklı seçeneler bulunmaktadır. Söz konusu ülkenin gelir düzeyi de bir hayli yüksektir. İsviçre’de iş bulmanın en kolay yolu ise, iyi bir eğitim sahibi ve meslek tecrübesine hakim olmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet […]

 • İsveç iş imkanları

  yazan on 7 Ocak 2021 - İsveç iş imkanları için yorumlar kapalı

  Avrupa ülkeleri arasında tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bilinen İsveç, iş imkanları yönünden gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. Özellikle ticari faaliyetler konusunda, belli bir düzeye ulaşmış olan ülke, geçmişten bugüne kadar, teknolojiye önem veren bir tutum sergilemiştir. Gıda, tarım ve sanayi sektörlerinde farklı yatırımlar yapan İsveç, gelecekte ki yatırımları ile dünyanın en zengin ülkesi olma […]