Fabrika iş ilanları sitesi

Fabrika iş ilanları ve iş arayan tüm Fabrika eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Döner imalat fabrikamıza elemanlar arıyoruz

Döner imalat fabrikamıza bay bayan elemanlar arıyoruz.İstenilen siparişleri zamanında ve hızlı bir şekilde hazırlayabilecek.Güvenilir,çalışkan ve pratik elemanlar aramaktayız.

Fabrika sektöründe çalışmak isteyenler

Fabrika sektöründe çalışacak, depo sorumlusu, muhasebeci ve işçi elemanlar arıyoruz.Şirketimizde ürün giriş, çıkış ve tedariğini sağlayacak.Çalışmaya istekli ve motivasyonu yüksek elemanlar tercihimizdir.

Fabrikamıza bay bayan elemanlar aramaktayız

Fabrikamıza bay bayan terzi elemanlar aramaktayız.Görsel ve tasarım becerileri gelişmiş.El ve parmaklarını ustalıkla kullanabilecek.Dikkatli, özenli ve ayrıntıları görebilen terzi elemanlar arıyoruz.

Fabrikamızın üretim departmanına personeller arıyoruz

Fabrikamızın üretim departmanına personeller arıyoruz.Son derece titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi.Gelişime ve öğrenmeye açık yetiştirilmek üzere elemanlar arıyoruz.

Fabrikamıza yeni elemanlar arıyoruz

Fabrikamıza demirci, kesimci, yük ve sevkiyat şöförleri gibi birçok dalda elemanlar aramaktayız.Temizlik işlerinin yapılması.Depocu personelin gerekli işlemlerin yapması.Düzenleme ve etiketleme işlemlerinin sürdürülebilmesini sağlayacak tecrübeli, tecrübesiz […]

Tekstil fabrikamıza elemanlar arıyoruz

Tekstil fabrikamıza elemanlar arıyoruz.Öncelikli olarak işini benimseyerek ve sahiplenerek yapmayı ilke edinmiş.Disiplinli, özverili ve iş arkadaşlarına karşı saygılı olabilen elemanlar arıyoruz.

Gıda fabrikamıza elemanlar aranıyor

Gıda fabrikamızın, paketleme departmanında çalışacak elemanlar aranıyor.Tercihen daha önce iş hayatında çalışma deneyimi bulunan.Çalışkan, özverili, ekip, çalışmasına ayak uydurabilecek elemanlar tercih sebebidir.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.