Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Dornbirn iş ilanları sitesi

Dornbirn iş ilanları ve iş arayan tüm Dornbirn eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Sekreter temizlikçi ve muhasebe elemanları arıyoruz

Sekreter, temizlikçi ve muhasebe elemanları arıyoruz.Sorumluluk sahibi, vicdanlı,dürüst ve disiplinli elemanlar tercih sebebidir.

Muhasebeci idari işler ve şöför elemanlar arıyoruz

Şirketimize muhasebeci, idari işler personelleri ve şöför elemanlar arıyoruz.İletişimi kuvvetli ve en az deneyim sahibi.Bilgi, beceri ve mesleki donanım konularında kendine güvenen.Şirketimizi en iyi şekilde […]

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]