Dağıtım elemanı iş ilanları sitesi

Dağıtım elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Dağıtım elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Endüstri üretim dağıtım personelleri aranmakta

Endüstri, üretim ve dağıtım personelleri aranmakta. Üretim faaliyetlerimizin gerçekleştirilmesindeki faaliyetlerde yer alacak. Takım çalışmasına inanan, iş ahlakını önemseyen personeller tercih etmekteyiz.

Paket dağıtım firmamıza personeller aranıyor

Paket dağıtım firmamıza paket, dağıtım, şöför ve kurye personeller aranıyor.Çalışırken eğlenen, ekip çalışmasına önem veren, yüksek maaşlı çalışmayı hedefleyen.Flamanca veya Fransızca dillerinden birine hakim.Çalışma odaklı, […]

Nakliye firmamıza şöför kurye arıyoruz

Nakliye firmamıza şöför, kurye ve dağıtım elemanları arıyoruz.Gerekli ürünlerin güvenli şekilde adreslere teslimatını sağlayacak.Hızlı, pratik, dinamik ve güler yüzlü elemanlar aranmaktadır.

Dağıtım firmamıza elemanlar aranıyor

Çikolata dağıtım firmamıza dağıtım elemanları ve şöför elemanlar aranıyor.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ikili insan ilişkileri iyi olan.Pratik, dinamik, sorumluluk alabilen elemanlar aranmaktadır.

Dağıtım firmasında çalışacak elemanlar arasın

Dağıtım firmasında çalışacak lojistik, dağıtım, muhasebeci, şöför elemanlar aranmaktayız.İkna kabiliyeti yüksek, problemlere çözüm odaklı yaklaşımı hedefleyen.Sistematik, planlı ve organizasyon yapısına uygun şekilde çalışabilecek kişiler aranıyor.

Fabrika işimize elemanlar arıyoruz

Tavuk fabrikamıza muhasebeci, dağıtım elemanları ve üretim işçileri arıyoruz.Yenilikçi, yaratıcı, iş ahlakına sahip.Belçika, Flamanca dillerine hakim, uyumlu elemanlar aranmaktadır.

Şöför kurye dağıtım elemanı arıyoruz

Şöför kurye dağıtım elemanı arıyoruz.Verilen siparişleri zamanında ve sağlam bir şekilde ilgili adreslere teslim edecek.Saygılı, güler yüzlü ve çalışkan elemanlar aramaktayız.

Şöför kurye dağıtım elemanları arıyoruz

Firmamıza şöför, kurye ve dağıtım elemanları arıyoruz.B sınıfı veya a2 motor ehliyeti bulunan.Ürünlerimiz gerekli adreslere hızlı ve sağlam bir şekilde yetiştirecek elemanlar aramaktayız.

Baharat dağıtım firmamıza elemanlar aranıyor

Baharat dağıtım firmamıza üretim, dağıtım ve şöför elemanlar aranıyor.Genç, dinamik, b ehliyet sahibi.Kendine güveni olan, vizyoner ve pozitif elemanlar aranmaktadır.

Dağıtım elemanları ve şöför elemanlar arıyoruz

Firmamıza dağıtım elemanları, depo sorumluları ve şöför elemanlar arıyoruz.Oslo’da  iş arayan Türkler şöför ve dağıtım elemanı işimize başvurabilmektedir.E sınıfı ehliyet ve Src 4 belgesine sahip.İletişimi […]

Sayfa 1 ve 21 2

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 1 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.