iş ilanı ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Dağıtım elemanı iş ilanları sitesi

Dağıtım elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Dağıtım elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Endüstri üretim dağıtım personelleri aranmakta

Endüstri, üretim ve dağıtım personelleri aranmakta. Üretim faaliyetlerimizin gerçekleştirilmesindeki faaliyetlerde yer alacak. Takım çalışmasına inanan, iş ahlakını önemseyen personeller tercih etmekteyiz.

Paket dağıtım firmamıza personeller aranıyor

Paket dağıtım firmamıza paket, dağıtım, şöför ve kurye personeller aranıyor.Çalışırken eğlenen, ekip çalışmasına önem veren, yüksek maaşlı çalışmayı hedefleyen.Flamanca veya Fransızca dillerinden birine hakim.Çalışma odaklı, […]

Nakliye firmamıza şöför kurye arıyoruz

Nakliye firmamıza şöför, kurye ve dağıtım elemanları arıyoruz.Gerekli ürünlerin güvenli şekilde adreslere teslimatını sağlayacak.Hızlı, pratik, dinamik ve güler yüzlü elemanlar aranmaktadır.

Dağıtım firmamıza elemanlar aranıyor

Çikolata dağıtım firmamıza dağıtım elemanları ve şöför elemanlar aranıyor.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ikili insan ilişkileri iyi olan.Pratik, dinamik, sorumluluk alabilen elemanlar aranmaktadır.

Dağıtım firmasında çalışacak elemanlar arasın

Dağıtım firmasında çalışacak lojistik, dağıtım, muhasebeci, şöför elemanlar aranmaktayız.İkna kabiliyeti yüksek, problemlere çözüm odaklı yaklaşımı hedefleyen.Sistematik, planlı ve organizasyon yapısına uygun şekilde çalışabilecek kişiler aranıyor.

Fabrika işimize elemanlar arıyoruz

Tavuk fabrikamıza muhasebeci, dağıtım elemanları ve üretim işçileri arıyoruz.Yenilikçi, yaratıcı, iş ahlakına sahip.Belçika, Flamanca dillerine hakim, uyumlu elemanlar aranmaktadır.

Şöför kurye dağıtım elemanı arıyoruz

Şöför kurye dağıtım elemanı arıyoruz.Verilen siparişleri zamanında ve sağlam bir şekilde ilgili adreslere teslim edecek.Saygılı, güler yüzlü ve çalışkan elemanlar aramaktayız.

Şöför kurye dağıtım elemanları arıyoruz

Firmamıza şöför, kurye ve dağıtım elemanları arıyoruz.B sınıfı veya a2 motor ehliyeti bulunan.Ürünlerimiz gerekli adreslere hızlı ve sağlam bir şekilde yetiştirecek elemanlar aramaktayız.

Baharat dağıtım firmamıza elemanlar aranıyor

Baharat dağıtım firmamıza üretim, dağıtım ve şöför elemanlar aranıyor.Genç, dinamik, b ehliyet sahibi.Kendine güveni olan, vizyoner ve pozitif elemanlar aranmaktadır.

Dağıtım elemanları ve şöför elemanlar arıyoruz

Firmamıza dağıtım elemanları, depo sorumluları ve şöför elemanlar arıyoruz.Oslo’da  iş arayan Türkler şöför ve dağıtım elemanı işimize başvurabilmektedir.E sınıfı ehliyet ve Src 4 belgesine sahip.İletişimi […]

Sayfa 1 ve 21 2

Gurbetilan Blog

 • Ortalama en yüksek maaşı kazandıran 20 ü...

  yazan on 16 Temmuz 2021 - 0 Yorum

  Dünya’da ortalama maaş hesaplamasına göre en fazla kazanılan ülkeleri sizler için listeledik. Listede maaşlar Amerikan doları üzerinden açıklanmıştır.

 • En fazla Türk personel aranan ülkeler

  yazan on 18 Nisan 2021 - En fazla Türk personel aranan ülkeler için yorumlar kapalı

  Bu yazımızda en çok Türk eleman arayan ülkeleri sıralayacağız. Burada yer alan istatistikler iş ilanları sitesi gurbet ilan içerisinde en fazla talep gören ülkelerin sıralamasına göre düzenlenecektir. En fazla Türk çalışan arayan ülkelerin ilk sırasında Hollanda yer alıyor. Hollanda 18 milyon nüfusu ile küçük ancak sağlam bir ekonomiye sahiptir. Yaşanan ekonomik buhranlardan çok etkilenmeyen ülkede […]

 • İsviçre’de iş imkanları ve iş bulm...

  yazan on 8 Şubat 2021 - 1 Comment

  Dünya ülkeleri arasında gerek ekonomik, gerekse eğitim anlamında gelişmiş olan İsviçre, her geçen gün daha da büyümektedir. İş imkânları konusunda, özellikler yabancı bireyler için farklı seçeneler bulunmaktadır. Söz konusu ülkenin gelir düzeyi de bir hayli yüksektir. İsviçre’de iş bulmanın en kolay yolu ise, iyi bir eğitim sahibi ve meslek tecrübesine hakim olmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet […]

 • İsveç iş imkanları

  yazan on 7 Ocak 2021 - İsveç iş imkanları için yorumlar kapalı

  Avrupa ülkeleri arasında tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bilinen İsveç, iş imkanları yönünden gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. Özellikle ticari faaliyetler konusunda, belli bir düzeye ulaşmış olan ülke, geçmişten bugüne kadar, teknolojiye önem veren bir tutum sergilemiştir. Gıda, tarım ve sanayi sektörlerinde farklı yatırımlar yapan İsveç, gelecekte ki yatırımları ile dünyanın en zengin ülkesi olma […]