Charleroi iş ilanları sitesi

Charleroi iş ilanları ve iş arayan tüm Charleroi eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Charleroi tır şöförleri arıyoruz

Firmamıza tır şöförleri arıyoruz. CE sınıfı ehliyete sahip, Valonya bölgesinde ikamet eden. Firmamızda uzun süreli çalışabileceğimiz, alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi. Herhangi bir […]

Valonya şöför aranmaktadır

Kargo firmamıza şöför elemanlar aranmaktadır. B sınıfı ehliyete sahip, dağıtım işlemlerimizi zamanında gerçekleştirebilecek. Valonya bölgesinde yaşayan, Felemenkçe diline hakim. Firmamızda uzun süreli çalışabilecek elemanlar arıyoruz.

Sıva boya işlerinde tecrübem var

İş arıyorum lütfen bana yardımcı olabilir misiniz. Sıva, boya işlerinde tecrübem var. Uzun süreli iş aramaktayım.

Mermer ustaları aranıyor

Şantiye bazinda götürü usulu çalısacak mermer granit uygulama ustaları ekipleri veya şahısları aranmaktadır. İşinde disiplinli, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve özverili kişiler bize ulaşsın.

Fırın ustası tezgahtar elemanlar aranıyor

Fırınımıza fırın ustası ve tezgahtar elemanlar aranıyor. Hamur ürünleri pişirimi, hazırlanışı, sunumu konularında minimum 3 yıl deneyimli. Müşteri ilişkileri iyi, pozitif, güler yüzlü, iş enerjisi […]

Charleroi bölgesinde iş arıyorum

MERHABA GURBETCI ARKADASLAR. TURKIYEDEN YENI GELDIM. CHARLEROI BOLGESINDE VEYA ETRAF BOLGESINDE KENDIME IS ARIYORUM UZUN ZAMANLI. CIDDI IS VERENLER BANA ULASINLAR. FRANSICAM PEK IYI DEGIL, […]

Sıva boya ustaları ve inşaat işçileri lazım

İnşaat işlerimize sıva, boya ustaları ve inşaat işçileri lazım. Proje detay, malzeme kullanımı konularında bilgi ve donanım sahibi. Takım çalışmasına yatkın, vizyoner, disiplinli elemanlar aranmaktadır.

Sorumluluk sahibi elemanlar arıyoruz

Sorumluluk ve tecrübe sahibi şöför elemanlar arıyoruz.Gizliliği benimsemiş, esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Araç bakımına hakim, dikkatli ve trafik kurallarına uyan elemanlar aramaktayız.

Kablo işimizde çalışacak elemanlar

Kablo işimizde çalışacak elemanlar.Daha önce kablo işinde çalışmış kamyon ve kepçe operatörü elemanlar aramaktayız.İşinin ehli, disiplinli ve iş ahlakı olan elemanlar arıyoruz.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.