Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Brescia iş ilanları sitesi

Brescia iş ilanları ve iş arayan tüm Brescia eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Brescia muhasebe personel alımları

Şirketimize muhasebe personel alımları yapılacaktır. Muhasebe bilanço, gelir ve gider kalemlerine hakim. World, excel programlarını kullanmayı bilen. Raporlama becerilerine sahip, ekip çalışmasına uyumlu, tercihen İtalyanca […]

İnsan kaynakları idari işler sekreter şöför lazım

Firmamıza insan kaynakları, idari işler, sekreter ve şöför personeller lazım. Ms office programlarını etkin bir şekilde kullanmayı bilen. Puantajlama, raporlama ve özlük dosyalarının hazırlanmalarında sorumlu […]

Fabrikamıza mühendis teknisyen işçi personeller aranmakta

Fabrikamıza mühendis, teknisyen, işçi personeller aranıyor. Etkin zaman yönetimi konusunda başarılı, problem çözme odaklı. Sürekli gelişim sağlayacağını düşünen, disiplinli personeller aranmaktadır.

İnsan kaynakları muhasebe temizlik elemanları arıyoruz

Şirketimize insan kaynakları, muhasebe ve temizlik elemanları arıyoruz. İş takibi, raporlama, gerekli evrakların düzenini sağlayacak. Planlama, organizasyon becerileri yüksek, disiplinli ve çalışkan elemanlar aramaktayız.

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]