Bayan temizlikçi iş ilanları sitesi

Bayan temizlikçi iş ilanları ve iş arayan tüm Bayan temizlikçi eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Dört yeni personel ihtiyacımız var

Temizlik firmamıza, dört yeni temizlik elemanı aranmaktadır.Temizlik için gerekli malzeme ve ürünlerin kullanımı sağlayan, titiz, hızlı ve ekip çalışmasına uyumlu elemanlar aranıyor.

Temizlik personelleri aranıyor

Uzun soluklu bir işte çalışmayı amaçlayan.Hijyene önem veren, minimum 2 yıl deneyim sahibi.İşyerimizin genel planları doğrultusunda temizlik yapacak elemanlar arıyoruz.

Temizlik işi için elemanlar aranmaktadır

Temizlik işimiz için bayan elemanlar aramaktayız.Daha önce temizlik sektöründe deneyim kazanmış.Kendisine ve işine gösteren.Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan elemanlar tercihimizdir.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.