iş ilanı ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Bayan temizlikçi iş ilanları sitesi

Bayan temizlikçi iş ilanları ve iş arayan tüm Bayan temizlikçi eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Dört yeni personel ihtiyacımız var

Temizlik firmamıza, dört yeni temizlik elemanı aranmaktadır.Temizlik için gerekli malzeme ve ürünlerin kullanımı sağlayan, titiz, hızlı ve ekip çalışmasına uyumlu elemanlar aranıyor.

Temizlik personelleri aranıyor

Uzun soluklu bir işte çalışmayı amaçlayan.Hijyene önem veren, minimum 2 yıl deneyim sahibi.İşyerimizin genel planları doğrultusunda temizlik yapacak elemanlar arıyoruz.

Temizlik işi için elemanlar aranmaktadır

Temizlik işimiz için bayan elemanlar aramaktayız.Daha önce temizlik sektöründe deneyim kazanmış.Kendisine ve işine gösteren.Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan elemanlar tercihimizdir.

Gurbetilan Blog

 • Ortalama en yüksek maaşı kazandıran 20 ü...

  yazan on 16 Temmuz 2021 - 0 Yorum

  Dünya’da ortalama maaş hesaplamasına göre en fazla kazanılan ülkeleri sizler için listeledik. Listede maaşlar Amerikan doları üzerinden açıklanmıştır.

 • En fazla Türk personel aranan ülkeler

  yazan on 18 Nisan 2021 - En fazla Türk personel aranan ülkeler için yorumlar kapalı

  Bu yazımızda en çok Türk eleman arayan ülkeleri sıralayacağız. Burada yer alan istatistikler iş ilanları sitesi gurbet ilan içerisinde en fazla talep gören ülkelerin sıralamasına göre düzenlenecektir. En fazla Türk çalışan arayan ülkelerin ilk sırasında Hollanda yer alıyor. Hollanda 18 milyon nüfusu ile küçük ancak sağlam bir ekonomiye sahiptir. Yaşanan ekonomik buhranlardan çok etkilenmeyen ülkede […]

 • İsviçre’de iş imkanları ve iş bulm...

  yazan on 8 Şubat 2021 - 1 Comment

  Dünya ülkeleri arasında gerek ekonomik, gerekse eğitim anlamında gelişmiş olan İsviçre, her geçen gün daha da büyümektedir. İş imkânları konusunda, özellikler yabancı bireyler için farklı seçeneler bulunmaktadır. Söz konusu ülkenin gelir düzeyi de bir hayli yüksektir. İsviçre’de iş bulmanın en kolay yolu ise, iyi bir eğitim sahibi ve meslek tecrübesine hakim olmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet […]

 • İsveç iş imkanları

  yazan on 7 Ocak 2021 - İsveç iş imkanları için yorumlar kapalı

  Avrupa ülkeleri arasında tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bilinen İsveç, iş imkanları yönünden gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. Özellikle ticari faaliyetler konusunda, belli bir düzeye ulaşmış olan ülke, geçmişten bugüne kadar, teknolojiye önem veren bir tutum sergilemiştir. Gıda, tarım ve sanayi sektörlerinde farklı yatırımlar yapan İsveç, gelecekte ki yatırımları ile dünyanın en zengin ülkesi olma […]