Basel mühendis iş ilanları sitesi

Basel mühendis iş ilanları ve iş arayan tüm Basel mühendis eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Şirketimize mühendis personeller aranıyor

Şirketimize mühendis personeller aranıyor. Mesleki gerekliliklere hakim, çözüm odaklı bakış açısına sahip. Bizimle uzun süreli çalışabilecek. Autocad programını kullanmayı bilen. Özverili ve çalışkan personeller tercihimizdir.

Firmamıza mühendis personeller aramaktayız

Firmamıza mühendis personeller aramaktayız. İş koordinasyonumuzu sağlayacak, Autocad programlarını iyi kulanabilen. Tercihen akıcı bir Almanca’ya sahip. Çalışma arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek personeller lazım.

Mühendis teknisyen muhasebeci işçi elemanlar aranmakta

Üretim firmamıza mühendis, teknisyen, muhasebeci ve işçi elemanlar aranmakta. Üretim faaliyetlerinin yürütülmesi projelerinde yer alacak. Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Almanca dilini akıcı […]

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.