Aubervilliers kasiyer iş ilanları sitesi

Aubervilliers kasiyer iş ilanları ve iş arayan tüm Aubervilliers kasiyer eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Aubervilliers kasiyer aranmaktadır

Restaurantımıza kasiyer eleman aranmaktadır. Kasamızda para alışveriş işlemlerimizi doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabilecek. Seine-Saint-Denis’de yaşayan, alanında gerekli tecrübeleri edinmiş. Dinamik ve özverili eleman lazım.

Aubervilliers kasiyer arıyoruz

Lokantamıza kasiyer eleman arıyoruz. Kasamızda para alışveriş işlemlerinden sorumlu olabilecek, İle-de-France bölgesinde ikamet eden. Fransızca diline hakim, bu alanda minimum 2 yıl deneyim sahibi. Kişisel […]

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.