Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Aşçı iş ilanları sitesi

Aşçı iş ilanları ve iş arayan tüm Aşçı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Fırıncı Izgaracı Usta Aranıyor

A3 Otobanı üzerindeki tesisimizin Restoranında çalacak Fırıncı ve Izgaracı Ustalar arıyoruz. Yatacak Yerimiz mevcuttur.

Şef aşçıyım iş arıyorum

Restaurant alanında tecrübelerim var aşçıyım. Çok iyi şefim inanılmaz hemde.

Izgara aşçı pizza deneyimli eleman arıyoruz

Resturant calisacak deneyimli asci ve pizza bilen birine ihtiyacimiz var Guzel bi maaş ile helalinde para kazanmak terini akitip isini hakini verebilecek birine ihtiyacimiz var. […]

Otelimize aşçı pasta şefi garson personeller lazım

Otelimize aşçı, pasta şefi, garson ve kat görevlisi personeller lazım. Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda görev almış. Misafir memnuniyetini, hijyeni, hızlı ve pratik çalışmayı benimsemiş […]

Soğuk meze restaurant aşçı

Soğuk, meze balık sıcak ustasıyım. Alanımda deneyimliyim, ihtiyacı olan restaurant sahipleri ulaşabilirler.

Merhaba ben aşçıyım

Merhaba ben aşçıyım, iş arıyorum. Gece hazırlıkta olur yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Aşçı tezgahtar garson elemanlar aranmaktadır

Restaurantımıza aşçı, tezgahtar ve garson elemanlar aranmaktadır.Yeme, içme sektörü hakkında gerekli deneyim ve tecrübeleri sağlamış.Tercihen Almanca’yı akıcı bir şekilde konuşabilen, iş disiplinini önemseyen, uyumlu elemanlar […]

Cafemize aşçı garson personeller aramaktayız

Cafemize aşçı, garson personeller aramaktayız.Misafir memnuniyetini pozitif yaklaşımıyla ön planda tutmayı sağlayacak.Takım çalışmasına uygun, tercihen gıda sektöründe daha önce çalışmış kişiler aranıyor.

Otelimize aşçı garson elemanlar aranıyor

Otelimize aşçı, garson ve temizlik elemanları aranıyor.Dinamik, genç ruha sahip, kalite beklentisine uygun hizmet edecek.Güvenilir, hijyenik ve pratik elemanlar aramaktayız.

Otelimize aşçı garson resepsiyon elemanları arıyoruz

Otelimize aşçı, garson, temizlikçi ve resepsiyon elemanları arıyoruz.Motivasyonu yüksek, çözüm odaklı, yenilikçi, değişime açık.Güler yüzlü ve sorumluluk sahibi elemanlar aranmaktadır.

Sayfa 1 ve 71 2 3 7

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]