Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Amsterdam döner ustası iş ilanları sitesi

Amsterdam döner ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Amsterdam döner ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Amsterdam döner ustası arıyoruz

Lokantamıza döner ustası arıyoruz. Döner için kullanılan ürünlerin taze olmasını sağlayacak, döner kesimi ve pişirimi işlemlerine hakim. Lokantamızda uzun süreli çalışabilecek. Amsterdam şehrinde ikamet eden, […]

Döner lahmacun ustaları tezgahtarlar aramaktayız

Döner, lahmacun ustaları ve tezgahtarlar aramaktayız. Alanında gerekli tecrübeleri edinmiş, daha önce yeme, içme sektöründe çalışmış. Ekip çalışmasını benimseyen, pozitif, düzenli ve planlı elemanlar aranıyor.

Bugün Popüler iş ilanları

Gurbetilan Blog

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.

 • Belçika’da yaşam ve iş olanakları

  yazan yazdı 27 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere Belçika’da yaşam ve iş imkanları ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. Belçika’daki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, Belçika’daki şehirleri ve nüfusu, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. 

 • İsveç’te Meslekler maaşlar ve Yaşa...

  yazan yazdı 22 Aralık 2021 - 0 Görüş

  Sizlere İsveç’te iş imkanları ve yaşam ile ilgili konular hakkında bilgi vereceğiz. İsveç’teki meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri, alışveriş merkezlerini, otellerini, İsveç’teki şehirleri ve nüfusun, meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz. İsveç, Kuzey Avrupa’daki İskandinavya yarımadasında bulunan bir ülkedir. 450.312 km’2 yüzölçümüne sahip olup Avrupa Birliği ülkeleri arasında en büyük üçüncü ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. […]