Ambalaj elemanı iş ilanları sitesi

Ambalaj elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Ambalaj elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Ambalaj montaj personelleri aramaktayız

Ambalaj, montaj ve temizlik personelleri aramaktayız. Haftalık, aylık raporlama sistemleri oluşturacak. Almanca dilini akıcı bir şekilde konuşabilen. Planlama, organizasyon becerileri gelişmiş, disiplinli elemanlar aranıyor.

Paketleme ambalaj personelleri arıyoruz

Fabrikamıza paketleme, ambalaj personelleri ve makine operatörleri arıyoruz.Üretimi yapılan ürünlerin gerekli kontröllerinin yapılması, hatalı ürünlerin ayırılması.Kalite standartlarına uygun ürünlerin hazırlanmasını sağlayacak, disiplinli elemanlar aranmaktadır.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.