Garson alımı yapılacaktır

  BAŞVURMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ

  Giriş Yap Hemen üye ol uyari
 • Tarih: 7 Temmuz 2021 05:20
 • Süre sonu: Bu ilanın süresi doldu

Lokantamıza garson alımı yapılacaktır. Mesleki gerekliliklere hakim, servis sunumu, masa düzeni ve temizliği işlemlerine hakim. İşimize çabuk adapte olabilecek, iş arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek. Takım çalışmasına yatkın elemanlar aranmaktadır.

    

1209 toplam görülme, 2 bugün

  

İlan no: 85260e48bab5bf7e
Bul

2 görüş belirlendi “Garson alımı yapılacaktır”

 1. endercak yazdı 17 Temmuz 2021 @ 09:52

  Merhaba efendim. 39 yaşında sosyoloji mezunuyum formasyonum var.5 yıl kasiyerlik yaptım, 8 yıl tenisle ilgilendim, şimdi 7 yıldır kamu kurumunda hizmetli memur olarak çalışıyorum. Evli ve 2 çocuk sahibiyim. B sınıfı ehliyetim var. Felsefe bilim sanat spor ilgi alanlarım. Hayat boyu öğrenmeyi ve kendimi geliştirmeyi seviyorum. Disiplinli ve düzenli olmayı seviyorum. Size iyi bir çalışma arkadaşı olacağımı düşünüyorum. Saygılar.

 2. tunaybar07 yazdı 2 Ağustos 2021 @ 01:51

  Merhabalar ben henüz 20li yaşlarında daha önce bu konularda tecrübe sahibi üniversite okumuş bir çalışan olarak İngilizcem konuşma dili olarak yeterli aktif bir şekilde sporcu yurt dışına daha önce gezi amaçlı cok çıktım ve sunum satış antrenörlük gibi bir çok iş alanında bulundum kolay öğrenirim hızlı adapte olurum yanım da benimle gelmek çalışmak isteyen bir arkadaşımla da gelip çalışabiliriz dilerseniz sizin için de uygunsa dizinle çalışmak isterim.