Tromso kasiyer iş ilanları sitesi

Tromso kasiyer iş ilanları ve iş arayan tüm Tromso kasiyer eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Troms kasiyer alınacaktır

Mağazamıza kasiyer personeller alınacaktır. Kasa açılış ve kapanış işlemlerimizden sorumlu olabilecek. Tromso şehrinde ikamet eden, Norveççe dilini akıcı şekilde konuşabilen. Disiplinli ve düzenli personeller aranıyor.

Tromso kasiyer alınacaktır

Marketimize kasiyer personeller alınacaktır. Kasamızda para alışverişini doğru ve eksiksiz bir biçimde tamamlayabilecek. Pos cihazı kullanmayı bilen. Çalışma arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek, iş disiplinine önem […]

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.