Troisdorf iş ilanları sitesi

Troisdorf iş ilanları ve iş arayan tüm Troisdorf eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Bizimle çalışacak elemanlar aranmakta

Bizimle çalışacak kurye elemanlar aranmakta. A2 ehliyete sahip, gelen siparişleri, verilen adreslere zamanında götürebilecek. İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu. Disiplinli ve düzenli elemanlar arıyoruz.

Troisdorf döner ustası alımları

Lokantamıza döner ustası elemanlar aranmaktadır.Döner kesimi, sunumu işlemlerine hakim. İş ahlakına sahip olduğunu düşünen, mutfak malzemelerini etkin kullanabilen. Güler yüzlü ve ekip çalışmasına uyumlu elemanlar […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.