Tilburg işçi iş ilanları sitesi

Tilburg işçi iş ilanları ve iş arayan tüm Tilburg işçi eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Depo paketleme şöför işçi elemanlar aramaktayız

Depo, paketleme, şöför ve işçi elemanlar aramaktayız. Depomuzda üretilen ürünlerin paketlenmesi, hatalı ürünlerin ayrılması. Gerekli ürünlerin verilen adreslere güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırabilecek elemanlar […]

Fabrika üretim paketleme işleri arıyorum

Fabrika, üretim, paketleme alanlarında iş arıyorum. Özverili ve yaptığı işe önem veren biriyim. Tercihen uzun süre çalışabileceğim, çalışkan ve disiplinli bir çalışanım.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.