Tekniker iş ilanları sitesi

Tekniker iş ilanları ve iş arayan tüm Tekniker eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

İnşaat teknikeriyim tüm inşaat işlerini yaparım

İnşaat teknikeriyim, yeni geldim buraya işe ihtiyacım var.Her türlü inşaat işinde çalışırım, çalışkan ve azimliyim. İngilizce seviyem kötü şu an.

Sanayi fabrikamıza elemanlar lazım

Sanayi fabrikamıza operasyon, mali işler, muhasebe, tekniker, üretim ve planlama elemanları lazım.Alanında gerekli nitelikler sahip, sektörel bilgi ve donanımı sağlamış.Fabrikamızda uzun süreli kariyer hedefi olan […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.