Şirket iş ilanları sitesi

Şirket iş ilanları ve iş arayan tüm Şirket eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Şirketimiz için ofiste çalışacak elemanlar aranıyor

Şirketimiz için ofiste çalışacak elemanlar aranıyor.Türkçe ve İngilizce dillerine hakim.Evrak takibinden anlayan, bilgisayar programlarına iyi derecede hakim idari işler, muhasebeci ve temizlikçi elemanlar arıyoruz.

Temizlik işimiz için elemanlar aranıyor

Temizlik ve hijyen konusunda dikkatli.Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış.Düzenli ve sistemi çalışan bayan elemanlar aramaktayız.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.