Servis elemanı iş ilanları sitesi

Servis elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Servis elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Garson servis elemanı arkadaşlar aramaktayız

Lake Hiawatha, Parsippany NJ de bulunan Türk restoranımızda çalışacak, İngilizce bilen tecrübeli garson, servis elemanı arkadaşlar aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar telefondan ulaşabilirler.

İngilizcesi olan elemanlar aranıyor

İngilizcesi olan servis elemanları ve garsonlar aranıyor.Sağlıklı ve uygun bir fiziki yapıya sahip olmak.Düzgün konuşma yeteniğine sahip olan.Öğrenmeye açık ve istekli olan elemanlar arıyoruz.

İşimizde çalışmak isteyenler

Bizimle çalışmak isteyen mutfak, tezgah  ve servis elemanları aramaktayız.İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, yaptığı işi benimseyerek ve severek yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

Kebap ustaları ve servis elemanları aranıyor

Kebap dükkanımıza telefonlara bakıp, servis alabilen.İngilizce diline hakim garson ve servis elemanları aramaktayız.Kebap ustalarımızın’da minimum 1 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Restaurantımıza servis elemanları lazım

Restaurantımıza servis elemanları lazım.Müşterilerimize karşı güler yüzlü, iletişimi yönü kuvvetli, saygılı, görgülü, kibar.Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak hizmet edebilecek.Servis elemanı, kasiyer, tezgahtar, garson […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.