Satış iş ilanları sitesi

Satış iş ilanları ve iş arayan tüm Satış eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Firmamıza satış ve pazarlama elemanları aramaktayız

Firmamıza satış ve pazarlama elemanları aramaktayız.Şirketin satış stratejileri doğrultusunda satış aktivitilerini planlamak ve gerçekleştirmek.Müşteri devamlılığını sağlamak ve şirketimizin karlılığını yükseltecek elemanlar arıyoruz.

Satış ve pazarlama elemanları aranıyor

Satış ve pazarlama elemanları aramaktayız.Sıcak saha satış tecrübesi olan.İletişim tecrübesi yüksek,aktif satış ve pazarlama yapabilecek.Potansiyel müşterileri tespit ederek, iletişim kurarak mevcut müşteriye ulaşabilecek elemanlar tercihimizdir.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.