Satış elemanı iş ilanları

Satış elemanı iş ilanları sitesi ile, eleman alımı yapan Türk firmaların ilanlarını bul ve iş başvurusu yap.

Satış elemanı iş ilanlarına nasıl başvurulur?

Satış elemanı iş imkanları aşağıda yeniden eskiye doğru sıralanmıştır. Üye girişi yaptığınıza emin olduktan sonra ilgilendiğiniz ilan içerisinde işveren şirketin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Lojistik muhasebe satış pazarlama elemanları aramaktayız

Lojistik, muhasebe satış ve pazarlama elemanları aramaktayız. Raporlama becerilerine sahip, ms office programlarına hakim. İş ahlakına sahip, disiplinli elemanlar aranıyor.

Satış pazarlama muhasebe personelleri lazım

Firmamıza satış, pazarlama, muhasebe personelleri lazım. Sorumluluk bilinci yüksek, gerektiğinde insiyatif alabilen. Ms office programlarını kullanabilen, ikna kabiliyeti olan, insan ilişkilerinde başarılı personeller aramaktayız.

Satış pazarlama personelleri ulaşsın

Satış pazarlama personelleri ulaşsın. Konuşma akıcılığına sahip, diksiyonunun düzgün olduğunu düşünen. İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek. Problem çözme, iş koordinasyon becerileri yüksek elemanlar aranmaktadır.

Muhasebe satış pazarlama elemanları aranıyor

Firmamıza muhasebe, satış ve pazarlama elemanları aranıyor.Firmamızda kariyer gelişimi göstereceğine inanan, iş vizyonuna sahip.Çalışkan, uyumlu ve disiplinli elemanlar aranmaktadır.

Satış pazarlama finans personelleri arıyoruz

Şirketimize satış pazarlama, finans ve muhasebe personelleri arıyoruz.Tercihen alanında bilgi, donanım, birikime sahip.İngilizce’yi akıcı şekilde telafuz edebilen.Dakik, titiz , sorumluluk bilincine sahip personeller aramaktayız.

İdari işler satış pazarlama elemanları

İdari işler, satış ve pazarlama elemanları aramaktayız.Sunum, raporlama yapabilecek, iletişim becerileri gelişmiş, iş alanında risk alarak gerekli sorumlulukları üstlenebilen.İş bitirme becerileri sahip kişiler tercihimizdir.

Satış pazarlama personelleri aranmakta

Şirketimize satış, pazarlama personelleri aranmakta.Daha önce satış organizasyonu alanında çalışma deneyiminde bulunmuş.İletişim ve ikna kabiliyeti gelişmiş, güler yüzlü, insan ilişkileri iyi personeller aranıyor.

Giyim mağazamıza yeni elemanlar aranmakta

Giyim mağazamıza yeni satış danışmanı, temizlikçi elemanlar aranmaktadır.Mağazacılık sektöründe daha önce satış odaklı bir işte deneyim edinmiş.Güler yüzü ve pozitif enerjisiyle müşterilerimize hizmet edecek personeller […]

Sayfa 1 ve 31 2 3

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Avustralya’da Mühendis Maaşları ve...

  yazan yazdı 11 Şubat 2024 - 0 Görüş

  Avustralya’da meslekler ve maaşlar kapsamında birçok farklı sektörde iş bulmak mümkündür. Dünyanın en büyük on üçüncü ekonomisine sahip olan Avustralya’ya Türkiye’den pek çok kişi çalışmak için gitmektedir. Bilimsel çalışmalara  da oldukça önem veren ülke konumundadır. Eğitim ve öğretimlerini tamamlayan bireylerin her alanda çalışması mümkündür. Matematikçi, kimyager, fizikçi , mühendis , öğretmen olarak iş bulmanın  kolay […]

 • İsviçre’de Doktor Maaşları ve İş O...

  yazan yazdı 4 Şubat 2024 - 0 Görüş

  İsviçre’de doktorlar için iş olanakları fazladır. İsviçre’deki yaşlanan nüfus ve artan sağlık hizmetlerine talep nedeniyle doktor açığı vardır. Bunun nedeni ise , yaşlı nüfusun fazla olması ve insanların yaşam ve refah seviyelerinin yüksek olmasından kaynaklı bu mesleği tercih etmemesidir. Şu demek olmuyor ki bu meslek kötü , her meslek gibi bu meslek de çok kıymetli […]

 • Ortalama en yüksek maaşı kazandıran 20 ü...

  yazan yazdı 2 Şubat 2024 - 0 Görüş

  En yüksek maaşı kazandıran ülkelerin genel incelemesi, yüksek maaş potansiyeline sahip 20 ülkenin karşılaştırılması ve yüksek maaş kazanmak için en ideal ülkelerin belirlenmesi. Merhaba sevgili okuyucular, Bugün sizlere dünya genelinde en yüksek maaşları kazandıran 20 ülkeyi inceleyeceğimiz bir blog yazısı hazırladık. Maaşların yanı sıra yüksek gelir potansiyeline sahip bu ülkelerin genel incelemesinden başlayarak, maaşları etkileyen […]