Satış elemanı iş ilanları sitesi

Satış elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Satış elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Lojistik muhasebe satış pazarlama elemanları aramaktayız

Lojistik, muhasebe satış ve pazarlama elemanları aramaktayız. Raporlama becerilerine sahip, ms office programlarına hakim. İş ahlakına sahip, disiplinli elemanlar aranıyor.

Satış pazarlama muhasebe personelleri lazım

Firmamıza satış, pazarlama, muhasebe personelleri lazım. Sorumluluk bilinci yüksek, gerektiğinde insiyatif alabilen. Ms office programlarını kullanabilen, ikna kabiliyeti olan, insan ilişkilerinde başarılı personeller aramaktayız.

Satış pazarlama personelleri ulaşsın

Satış pazarlama personelleri ulaşsın. Konuşma akıcılığına sahip, diksiyonunun düzgün olduğunu düşünen. İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek. Problem çözme, iş koordinasyon becerileri yüksek elemanlar aranmaktadır.

Muhasebe satış pazarlama elemanları aranıyor

Firmamıza muhasebe, satış ve pazarlama elemanları aranıyor.Firmamızda kariyer gelişimi göstereceğine inanan, iş vizyonuna sahip.Çalışkan, uyumlu ve disiplinli elemanlar aranmaktadır.

Satış pazarlama finans personelleri arıyoruz

Şirketimize satış pazarlama, finans ve muhasebe personelleri arıyoruz.Tercihen alanında bilgi, donanım, birikime sahip.İngilizce’yi akıcı şekilde telafuz edebilen.Dakik, titiz , sorumluluk bilincine sahip personeller aramaktayız.

İdari işler satış pazarlama elemanları

İdari işler, satış ve pazarlama elemanları aramaktayız.Sunum, raporlama yapabilecek, iletişim becerileri gelişmiş, iş alanında risk alarak gerekli sorumlulukları üstlenebilen.İş bitirme becerileri sahip kişiler tercihimizdir.

Satış pazarlama personelleri aranmakta

Şirketimize satış, pazarlama personelleri aranmakta.Daha önce satış organizasyonu alanında çalışma deneyiminde bulunmuş.İletişim ve ikna kabiliyeti gelişmiş, güler yüzlü, insan ilişkileri iyi personeller aranıyor.

Giyim mağazamıza yeni elemanlar aranmakta

Giyim mağazamıza yeni satış danışmanı, temizlikçi elemanlar aranmaktadır.Mağazacılık sektöründe daha önce satış odaklı bir işte deneyim edinmiş.Güler yüzü ve pozitif enerjisiyle müşterilerimize hizmet edecek personeller […]

Satış dağıtım pazarlama ofis elemanları lazım

Satış, dağıtım, pazarlama, muhasebeci, ofis elemanları lazım.İşinde başarıyı hedefleyen, kurumsal yaklaşımı önemseyen.Firmamıza farklı bir bakış açısı katabilecek, vizyoner elemanlar aranmaktadır.

Depolama lojistik fabrikamıza yeni elemanlar lazım

Depolama lojistik fabrikamıza depo, lojistik, satış pazarlama sorumluları, muhasebe ve paketleme elemanları arıyoruz.Kendini geliştirmeye açık, etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerilerine sahip.Sevkiyat süreçlerini yürütebilecek elemanlar […]

Sayfa 1 ve 31 2 3

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.