Sacramento iş ilanları sitesi

Sacramento iş ilanları ve iş arayan tüm Sacramento eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Kaliforniya tır şöförleri aranıyor

Firmamıza tır şöförleri aranıyor. CE sınıfı ehliyete sahip, alanında minimum 5 yıl deneyim sağlamış. Herhangi bir sağlık problemi bulunmayan, mesleği yapmaya elverişli olduğunu düşünen. Eyaletler […]

Mağazamıza kasiyer personeller aranıyor

Mağazamıza kasiyer personeller aranıyor. Mesleki gerekliliklere hakim, yoğun çalışma tempomuza ayak uydurabilecek. Ekip çalışmasına önem veren, organizasyon yapımıza uygun çalışma performansında bulunabilecek personeller lazım.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.