Pizzeria iş ilanları sitesi

Pizzeria iş ilanları ve iş arayan tüm Pizzeria eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Tecrübeli pizza ustaları garson elemanlar ulaşsın

Tecrübeli pizza ustaları, garson elemanlar ulaşsın.Pizza yapımı, pişirimi, sunumu konularına hakim. Daha önce deneyim sağlamış, gıda hijyenini önemseyen.Takım ruhuna inanan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Pizza ustası garson elemanlar aranmaktadır

Pizza ustası garson elemanlar aranmaktadır.Pizza hazırlanışı, servisi konularında ustalaşmış.Gerekli malzemelerin tedariki, iş arkadaşlarının koordinasyon süreçlerinden sorumlu.İş disiplinine sahip, daha önce benzer pozisyonlarda görev almış kişiler […]

Pizza ustası garson elemanlar bize ulaşsın

Pizza dükkanımıza, usta ve garson elemanlar aramaktayız.Pizza hazırlanışı, sunumu konularında deneyim sahibi.Yeme, içme sektöründe daha önce tecrübe sağlamış.İşinde dikkatli, titiz ve özverili elemanlar arıyoruz.

Pizza ustası garson tezgahtar aramaktayız

Pizza ustası, garson, tezgahtar, komi elemanlar aramaktayız.Kalite standartlarımızı, misafirperverliğimizi benimseyip, misafir memnuniyeti ve hijyen kurallarını ön planda tutacak.Elle hamur açabilme tecrübe, bilgi ve birikimine sahip […]

Pizza ustası tezgahtar personeller aramaktayız

Pizza ustası, tezgahtar ve garson personeller aramaktayız.Menü oluşturma, stok bilgisi konularında deneyimli, sorumluluk sahibi, hijyenik. Takım çalışmasını önemseyen, insan ilişkilerinde başarılı kişiler aranıyor.

Pizza ustası bulaşıkçı elemanlar aranıyor

Pizza ustası, tezgahtar bulaşıkçı elemanlar aranıyor.Hamur hazırlanışı, pişirimi, sunumu konularında bilgi ve deneyim sahibi.Daha önce yeme, içme sektöründe tecrübe sağlamış.Müşterilerimize karşı, ilgili, alakalı ve güler […]

Pizza ustası garson elemanlar lazım

Dükkanımıza pizza ustası ve garson elemanlar lazım.Temizliğe önem veren, gıda güvenliği hakkında bilgi ve deneyim sahibi.Müşteri memnuniyetine önem veren, yoğun çalışma temposuna alışkın elemanlar aramaktayız.

Pizza sandviç dükkanımıza elemanlar aramaktayız

Pizza sandviç dükkanımıza, pizza ustası, tezgahtar, garson elemanlar aramaktayız.Pizza sandviç yapmayı bilen, müşterilerimize karşı ilgili, alakalı ve güler yüzlü.Çalışkan, hijyenik ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu bir […]

Pizza ustası garson kurye aranıyor

Pizza ustası, garson, kurye elemanlar aranıyor.Pizza hamuru açma, pişirme konularından anlayan.Müşterilerimize karşı saygılı, güler yüzlü, hijyenik.Hizmetiyle ve çalışma azmiyle fark yaratacak elemanlar tercihimizdir.

Pizzacı dükkanımıza usta komi aranmaktadır

Pizzacı dükkanımıza usta, garson ve komi personeller aranmaktadır.Hijyen güvenliği, gıda temizliği konularında hassasiyet sahibi.Sorumluluk sahibi, dinamik, yoğun iş temposunda çalışmaya alışkın personeller aranıyor.

Sayfa 1 ve 21 2

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.