Pizza ustası iş ilanları sitesi

Pizza ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Pizza ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Pizzacı dükkanımıza usta garson kurye elemanlar aranmakta

Pizzacı dükkanımıza usta, garson ve kurye elemanlar aranmakta. Alanında kendini geliştirdiğini düşünen, yeme içme sektöründe daha önce çalışma fırsatı bulmuş. Temizlik, hijyen kurallarına özen gösteren […]

Kebap pizza ustası garson elemanlar aranmaktadır

Restaurantımıza kebap, pizza ustası ve garson elemanlar aranmaktadır. Gıda hijyeni konularına önem veren, alanında gerekli deneyimleri edinmiş. Pratik, hızlı ve disiplinli elemanlar aranıyor.

Pizza dükkanımıza usta garson elemanlar lazım

Pizza dükkanımıza usta ve garson elemanlar lazım. Pizza pişirimi, sunumu konularından anlayan, yoğun çalışma düzenine alışkın. Müşteri memnuniyetini önemseyen, güleryüzlü ve özverili elemanlar aranmaktadır.

Izgara aşçı pizza deneyimli eleman arıyoruz

Resturant calisacak deneyimli asci ve pizza bilen birine ihtiyacimiz var Guzel bi maaş ile helalinde para kazanmak terini akitip isini hakini verebilecek birine ihtiyacimiz var. […]

Pizza ve Kebab House için ekip arkadaşları aranıyor

İskoçya’da Pizza ve Kebab House’da çalışacak deneyimli veya deneyimsiz ekip arkadaşları arıyoruz. Kalacak yer verilmektedir ve haftalık maaş deneyime göre belirlenmektedir.

Pizza kebap ustaları garsonlar ulaşsın

Lokantamıza pizza, kebap ustaları garsonlar ulaşsın.Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, iş ahlakına önem veren.Gıda sektöründe kariyer hedefleyen, hijyenik ve temiz elemanlar aramaktayız.

Pizza hamburger dükkanımıza elemanlar lazım

Pizza hamburger dükkanımıza pizza, hamburger ustası ve garson elemanlar lazım.Hizmet sektöründe daha önce çalışma fırsatı bulmuş.Gıda güvenliği, hijyen konularına duyarlı.Çalışma düzenine önem veren, dinamik ve […]

Tecrübeli pizza ustaları garson elemanlar ulaşsın

Tecrübeli pizza ustaları, garson elemanlar ulaşsın.Pizza yapımı, pişirimi, sunumu konularına hakim. Daha önce deneyim sağlamış, gıda hijyenini önemseyen.Takım ruhuna inanan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Pizza dükkanımıza usta ve elemanlar lazım

Pizza dükkanımıza usta, garson ve elemanlar lazım.İşi ve alanı konusunda kendine güvenen, en az 5 yıl deneyim sahibi ustalar aranmaktadır.Garson elemanlarımızda deneyim şartı aranmamaktadır.

Kebap pizza ustaları garson personeller ulaşsın

Restaurantımıza kebap, pizza ustaları ve garson personeller ulaşsın.Hijyen, gıda güvenliği konularında bilgi, donanım ve deneyim sahibi.İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilen, dinamik, yoğun iş temposuna ayak […]

Sayfa 1 ve 101 2 3 10

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.