Pızza master iş ilanları sitesi

Pızza master iş ilanları ve iş arayan tüm Pızza master eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Pizza usta ve elemanları aramaktayız

Pizza usta ve elemanları aramaktayız.En az 3 yıl deneyimi olan, hareketli tempoda çalışabilecek.İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli olan elemanlar arıyoruz.

Pizza ve pasta ustası elemanları arıyoruz

Pizza ve pasta ustası  elemanları arıyoruz.Deneyim sahibi, işinin ehli, büyük işletmelerde çalışarak tecrübe edinmiş elemanlar aranmaktadır.

Yeni açılacak restaurantımıza elemanlar arıyoruz

Yeni açılacak restaurantımıza, pizza ustası, kebap ustası, mutfak elemanı, kasa elemanı ve temizlik elemanları arıyoruz.Hijyen kurallarına, temizlik, tertip ve düzene özen gösteren.İngilizce diline hakim, güler […]

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.