Pittsburg iş ilanları sitesi

Pittsburg iş ilanları ve iş arayan tüm Pittsburg eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Pittsburg kebap ustası arıyoruz

Restaurantımıza kebap ustası arıyoruz. Kebap zırhlanması, pişirilmesi ve sunumu işlemlerimizden sorumlu olabilecek, hijyen ve temizlik kurallarına dikkat eden. Pensilvanya eyaletinde ikamet eden, alanında minimum 4 […]

Pensilvanya garson arıyoruz

Restaurantımıza garson elemanlar arıyoruz. İşletmemizin genel düzeninden sorumlu olacak. Masa düzeni, servis sunumu işlemlerimizi gerçekleştirecek. Çalışma arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek. Disiplinli ve düzenli elemanlar ulaşsın.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.