Oxford kebap ustası iş ilanları sitesi

Oxford kebap ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Oxford kebap ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Oxford kebap ustası aranıyor

Lokantamıza kebap ustası aranıyor. Çalışma ortamını hijyen kurallarına uygun hazırlayabilecek. Kebap zırhlanması ve pişirilmesi işlemlerine hakim. Oxfordshire bölgesinde yaşayan, işimize çabuk adapte olabilecek usta aranmaktadır.

Kebap ustası eleman aranmakta

Lokantamıza kebap ustası eleman aranmakta. Kebap zırhlanması, pişirilmesi ve sunumu işlemlerine hakim. Mutfak malzemelerini etkin kullanabilen. Hijyen ve temizlik kurallarına dikkat eden, iş disiplinine sahip. […]

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.