Oto yıkama iş ilanları sitesi

Oto yıkama iş ilanları ve iş arayan tüm Oto yıkama eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Oto yıkama firmamıza elemanlar lazım

Oto yıkama firmamıza bay, bayan elemanlar lazım.Detaylı temizlik, pasta cila konularında en az 4 yıl deneyimli.Müşterilerime karşı her daim güler yüzlü ve ilgili personeller aramaktayız.

Oto yıkama işimize elemanlar arıyoruz

Oto yıkama işimize elemanlar arıyoruz.Müşteri memnuniyetine önem veren,pratik, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli, güler yüzlü.Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayacak elemanlar aramaktayız.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.