Odense muhasebeci iş ilanları sitesi

Odense muhasebeci iş ilanları ve iş arayan tüm Odense muhasebeci eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Muhasebeci sekreter şöför personeller aranmakta

Şirketimize muhasebeci, sekreter ve şöför personeller aranmakta. Muhasebe tek düzen hesap planı, gelir tablosu, bilanço kalemlerine hakim. İşinin ehli olan, ms office programlarını etkin kullanabilen […]

Üretim muhasebe temizlik elemanları aranmaktadır

Üretim, muhasebe ve temizlik elemanları aranmaktadır. Fatura giriş, çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecek. Bilanço, gelir tablosu konularına hakim. Bilgisayar programlarını aktif kullanabilen elemanlar aranıyor.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.