iş ilanı ver

Hoşgeldin, ziyaretçi!
[ Üye ol | Giriş Yap

Muhasebeci iş ilanları sitesi

Muhasebeci iş ilanları ve iş arayan tüm Muhasebeci eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Lojistik dağıtım muhasebe şöför elemanlar aranmaktadır

Lojistik, dağıtım, muhasebe, temizlik ve şöför elemanlar aranmaktadır. Hedef, sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş, analiz ve problem çözme becerilerine sahip. Dikkatli ve düzenli elemanlar tercih […]

Finans idari işler muhasebe temizlik elemanları aranmakta

Finans, idari işler, muhasebe ve temizlik elemanları aranmakta. Muhasebe, finans konularında en az 2 yıl deneyim sağlamış. Takipçi bir çalışma biçimi olan, dinamik ve özverili […]

Mühendis muhasebe temizlik şöför elemanlar aranıyor

Firmamıza mühendis, muhasebe, temizlik ve şöför elemanlar aranıyor. Kendi alanında gerekli tecrübeleri sağladığını düşünen, iş adaptasyonu yüksek. Çalışkan ve disiplinli elemanlar aramaktayız.

Birçok departmanda değerlendirilmek üzere personeller arıyoruz

Birçok departmanda değerlendirilmek üzere personeller arıyoruz. Mühendis, teknisyen, işçi, muhasebeci, şöför, satış danışmanı gibi çeşitli departmanlara iş istihdamı sağlamaktayız. Kişisel gelişimine önem veren, uzun süreli […]

Mühendis teknisyen muhasebeci şöför personeller aranıyor

Mühendis, teknisyen, muhasebeci ve şöför personeller aranıyor. İş takip planlama kabiliyeti olan, insan ilişkileri iyi, iletişimi güçlü. Vizyoner, dürüst ve çalışkan personeller aramaktayız.

Firmamızda değerlendirilmek üzere yeni elemanlar lazım

Firmamızda değerlendirilmek üzere muhasebeci, temizlikçi, sekreter ve şöför yeni elemanlar lazım. Alanında gerekli deneyimleri edindiğini düşünen, sorumluluk bilinci yüksek. Ekip çalışmasına önem veren elemanlar aramaktayız.

Lojistik muhasebe satış pazarlama elemanları aramaktayız

Lojistik, muhasebe satış ve pazarlama elemanları aramaktayız. Raporlama becerilerine sahip, ms office programlarına hakim. İş ahlakına sahip, disiplinli elemanlar aranıyor.

Şirketimize üretim paketleme muhasebe elemanları arıyoruz

Şirketimize üretim paketleme ve muhasebe elemanları arıyoruz. Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, raporlama ve verimlilik hakkında donanım sahibi. İlkeli, çalışkan ve dürüst elemanlar aranmaktadır.

İdari işler muhasebe temizlik elemanları arıyoruz

Şirketimize idari işler, muhasebe ve temizlik elemanları arıyoruz. İlişkisi olan departmanlara destek sağlayacak, ms office programlarına hakim. Sorumluluk ve dikkat sahibi elemanlar tercihimizdir.

İnsan kaynakları muhasebe sekreter temizlikçi aranıyor

İnsan kaynakları, muhasebe, sekreter ve temizlikçi aranıyor. Denetim süreçlerinin gerekliliklerini yerine getirecek, planlama ve organizasyon becerilerine sahip. İtalyanca dilini akıcı bir şekilde konuşabilen elemanlar aranmaktadır.

Sayfa 1 ve 111 2 3 11

Gurbetilan Blog

 • Ortalama en yüksek maaşı kazandıran 20 ü...

  yazan on 16 Temmuz 2021 - 0 Yorum

  Dünya’da ortalama maaş hesaplamasına göre en fazla kazanılan ülkeleri sizler için listeledik. Listede maaşlar Amerikan doları üzerinden açıklanmıştır.

 • En fazla Türk personel aranan ülkeler

  yazan on 18 Nisan 2021 - En fazla Türk personel aranan ülkeler için yorumlar kapalı

  Bu yazımızda en çok Türk eleman arayan ülkeleri sıralayacağız. Burada yer alan istatistikler iş ilanları sitesi gurbet ilan içerisinde en fazla talep gören ülkelerin sıralamasına göre düzenlenecektir. En fazla Türk çalışan arayan ülkelerin ilk sırasında Hollanda yer alıyor. Hollanda 18 milyon nüfusu ile küçük ancak sağlam bir ekonomiye sahiptir. Yaşanan ekonomik buhranlardan çok etkilenmeyen ülkede […]

 • İsviçre’de iş imkanları ve iş bulm...

  yazan on 8 Şubat 2021 - 1 Comment

  Dünya ülkeleri arasında gerek ekonomik, gerekse eğitim anlamında gelişmiş olan İsviçre, her geçen gün daha da büyümektedir. İş imkânları konusunda, özellikler yabancı bireyler için farklı seçeneler bulunmaktadır. Söz konusu ülkenin gelir düzeyi de bir hayli yüksektir. İsviçre’de iş bulmanın en kolay yolu ise, iyi bir eğitim sahibi ve meslek tecrübesine hakim olmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet […]

 • İsveç iş imkanları

  yazan on 7 Ocak 2021 - İsveç iş imkanları için yorumlar kapalı

  Avrupa ülkeleri arasında tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bilinen İsveç, iş imkanları yönünden gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. Özellikle ticari faaliyetler konusunda, belli bir düzeye ulaşmış olan ülke, geçmişten bugüne kadar, teknolojiye önem veren bir tutum sergilemiştir. Gıda, tarım ve sanayi sektörlerinde farklı yatırımlar yapan İsveç, gelecekte ki yatırımları ile dünyanın en zengin ülkesi olma […]