Muhasebe elemanı iş ilanları sitesi

Muhasebe elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Muhasebe elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Muhasebeci personeller aramaktayız

Şirketimize muhasebeci personeller aramaktayız. Muhasebe gelir gider kalemlerine hakim, raporlama yapabilme becerilerine sahip. Bilanço tablosundan anlayan, ms office programlarını kullanmayı bilen. Pozitif, güler yüzlü, hızlı […]

İnsan kaynakları muhasebe temizlikçi elemanlar lazım

Şirketimize insan kaynakları, muhasebe ve temizlikçi elemanlar lazım. Raporlama, bütçeleme, bilanço gibi konularda uzmanlaşmış. Tercihen Flemenkçe dilini akıcı bir şekilde konuşabilen. İnsiyatif alabilen, takım çalışmasına […]

İnsan kaynakları muhasebe temizlik şöför elemanlar aranıyor

İnsan kaynakları, muhasebe, temizlik ve şöför elemanlar aranıyor. Raporlama becerilerine sahip, tercihen Flemenkçe dilini bilen. Sorumluluk alabilme potansiyeline sahip, detaylara önem veren elemanlar aranmaktadır.

Muhasebe sekreter temizlik şöför personeller aranmakta

Muhasebe, sekreter, temizlik ve şöför personeller aranmakta. İyi derecede İngilizce bilen, ms office programları hakkında bilgi ve donanım sahibi. Güler yüzlü, pozitif, disiplinli personeller tercihimizdir.

İnsan kaynakları muhasebe temizlikçi şöför arıyoruz

Firmamıza insan kaynakları, muhasebe, temizlikçi ve şöför arıyoruz. Motivasyonu yüksek, sorumluluk bilincine sahip. İkna kabiliyeti olan, insan ilişkilerinde başarılı, özgüven sahibi elemanlar aranmaktadır.

Üretim tedarik dağıtım muhasebe şöför lazım

Üretim, tedarik, dağıtım, muhasebe ve şöför lazım. Sektörümüzde çalışmaya hevesli, tercihen deneyim sahibi. Problem çözme, planlama becerilerine sahip, yetenekli ve çalışkan elemanlar aramaktayız.

İnsan kaynakları muhasebe temizlik personelleri lazım

Şirketimize insan kaynakları, muhasebe ve temizlik personelleri lazım. Tek düzen hesap planına, gelir tablosu, bilanço düzenlerine hakim. Ms office programlarını bilen, tercihen İtalyancayı iyi derecede […]

İnsan kaynakları muhasebe idari işler elemanları aranıyor

İnsan kaynakları, muhasebe ve idari işler elemanları aranıyor. Gelir tablosu, raporlama konularında uzmanlaşmış. Gelişime ve öğrenmeye açık, disiplinli, dürüst ve çalışkan elemanlar aranmaktadır.

Mühendis ofis muhasebe temizlik personelleri lazım

Firmamıza mühendis, ofis, muhasebe ve temizlik personelleri lazım. İş takibinde başarılı, organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş. Verilen görevleri eksiksiz bir şekilde, başarıyla yerine getireceğine inanan […]

Finans muhasebe pazarlama temizlik elemanları lazım

Finans, muhasebe, pazarlama ve temizlik elemanları lazım. Daha önce benzer pozisyonlarda denetim sağlamış. İngilizce dilini akıcı bir şekilde kullanabilen, ms office programlarına hakim elemanlar aramaktayız.

Sayfa 1 ve 81 2 3 8

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.