London iş ilanları sitesi

London iş ilanları ve iş arayan tüm London eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Restoranda çalışacak garson ve şef aranıyor

Londra’nın Feltham bölgesindeki cafe/restoranda çalışacak bay veya bayan garson ve şef aranıyor. Kalacak yer verilir. İlginen kişiler Emre beyi 07446179229 nolu numaradan arayabilir.

Kcb süpermarket kasiyer elemanlar aranmakta

London/Plaistow bölgesinde off licence süpermarkette full time çalışacak bayan kasiyer aranmaktadır. Market station yakınındadır. Maaş elemanın deneyimine göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için alttaki numaradan […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.