Lojistik elemanı iş ilanları sitesi

Lojistik elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Lojistik elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

İthalat ihracat depo lojistik

12 sene Türkiye gümruklerinde calismis bulunmaktayim. İthalat, ihracat ve lojistik uzmanlık alanım.Kendimi geliştirecegimi inandığım şirketlerde çalışmak istiyorum.

Üretim lojistik işçi elemanlar lazım

Firmamıza üretim, lojistik, dağıtım ve işçi elemanlar lazım. Dinamik, yoğun iş temposuna alışkın, vardiyalı çalışma sistemine alışkın. Düzenli ve çalışkan elemanlar aranmaktadır.

Lojistik muhasebe satış pazarlama elemanları aramaktayız

Lojistik, muhasebe satış ve pazarlama elemanları aramaktayız. Raporlama becerilerine sahip, ms office programlarına hakim. İş ahlakına sahip, disiplinli elemanlar aranıyor.

Sektör farketmez iş arıyorum

Acil iş arıyorum. Sektör farketmez. Dış ticaret ve Lojistik üzerine 2 diplomam vardır. Üniversite mezunuyum. İleri derece ingilizce biliyorum. İsviçreye 5 ay önce geldim fakat […]

Endüstri üretim lojistik elemanları arıyoruz

Endüstri alanında faaliyet gösteren şirketimize üretim, lojistik, dağıtım, şöför ve idari işler elemanları arıyoruz. İş güvenliği ve kalite standartlarına uygun çalışma prensiplerini benimseyecek. Sonuç odaklı, […]

Lojistik üretim tedarik personelleri aranmaktadır

Lojistik, üretim, tedarik personelleri aranmaktadır. Stok, mal tedariki konularında tecrübeli, raporlama becerileri gelişmiş. Planlama, kontrol becerilerine hakim, analitik bakış açısına sahip elemanlar aranıyor.

Üretim depo paketleme lojistik elemanları aranıyor

Üretim, depo, paketleme ve lojistik elemanları aranıyor. Yüksek çalışmasına alışkın, hızlı çalışma becerilerine sahip. Dinamik, düzenli ve disiplinli elemanlar aranmaktadır.

İnsan kaynakları lojistik şöför personeller lazım

Şirketimize insan kaynakları, lojistik ve şöför personeller lazım. Bordro düzenleme, raporlama becerilerine sahibi. Takip, süreç izleme becerileri gelişmiş, dikkatli ve özenli elemanlar aranıyor.

Lojistik satın alma muhasebe üretim elemanları lazım

Lojistik, satın alma, muhasebe ve üretim elemanları lazım. Malzemelerin, tedarik, üretim ve ambalajlama konularında uzmanlaşmış. Planlama, organizasyon becerileri gelişmiş kişiler tercihimizdir.

Lojistik taşımacılık muhasebe personelleri aramaktayız

Lojistik, taşımacılık, muhasebe ve insan kaynakları personelleri aramaktayız. Malzeme planlama, stok yönetimi konularında deneyimli. Günlük stok yapımının yapılmasını sağlayacak. Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli insanlar […]

Sayfa 1 ve 21 2

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.