Lahmacun ustası iş ilanları sitesi

Lahmacun ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Lahmacun ustası eleman, Türk personel ve işçi alımı ilanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Pide ızgara lahmacun ustası

Pide ızgara lahmacun alanlarında 15 yıllık tercubem var 29 yaşındayım yardımcı olurmusunuz.

Pide lahmacun ustasıyım

Ben metin aslan Türkiyeden yeni geldim.Kendim pide, lahmacun ustasıyım iş arıyorum.Hollandaca bilmiyorun ilginize teşekkürler.

Lahmacun döner işinden anlayan elemanlar

Lokantamıza lahmacun, döner işinden usta, garson, tezgahtar elemanlar aranmaktadır.Hamur açma, pişirme, sunum işlerinden anlayan.Organizasyon, planlama becerilerine sahip, iş disiplinini önemseyen elemanlar aranıyor.

Lahmacun pide kebap alanında çalışabilirim

Lahmacun Karadeniz pide çeşitleri ve Türk kebabı alnalarında çalıştım.Kendime uygun, deneyim sağlayabileceğim iş arıyorum.

Lahmacun döner ustaları garson elemanlar ulaşsın

Lahmacun, döner ustaları ve garson elemanlar aramaktayız.Alanında profesyonel, en az 4 yıl deneyim sahibi.Müşterilere karşı ilgili, güler yüzlü.Masa düzeni, tertipi ve temizliği konularına hakim elemanlar […]

Lahmacun döner ustaları garson lazım

Restaurantımıza lahmacun, döner ustaları ve garson elemanlar aranmaktadır.Lahmacun açma, pişirme ve gerekli işlem evrelerine hakim.Deneyimli, dinamik ve hijyenik elemanlar arıyoruz.

Lahmacun fırın ustası garson arıyoruz

Lahmacun fırın ustası garson arıyoruz.İşinin ehli, işinde profesyonelliği ilke ve edinmiş.Çalışkan,disiplinli ve hijyen elemanlar tercihimizdir.

Döner ve lahmacun ustaları aranıyor

Lokantamızda çalıştırılmak üzere, döner ve lahmacun ustaları, garson bay bayan elemanlar aranıyor.İşinde en az 3 yıl deneyim sahibi, Hollanda diline iyi derecede hakim ve çalışma […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - Avusturya’da yaşam ve meslekler için yorumlar kapalı

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - Güney Kore’de yaşam ve iş imkanları için yorumlar kapalı

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]