Köln temizlikçi iş ilanları sitesi

Köln temizlikçi iş ilanları ve iş arayan tüm Köln temizlikçi eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Depo elemanı temizlikçi ve işçiler arıyoruz

Firmamıza depo elemanı, temizlikçi, şöför ve işçiler arıyoruz. Depomuza gelen ürünlerin stok ve sayımlarının yapılması. Hatalı ürünlerin ayrılarak, gerekli ürünlerin verilen adreslere teslimatını gerçekleştirecek, oturum […]

Evleriniz tertemiz olacak

Merhaba biz 3 kadiniz evlere temizlige geliyoruz.İşimizi profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Temizlik maddelerinin etkin bir şekilde kullanıması ve detaylı temizlik konusunda deneyimliyiz.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.