Köln eleman arayanlar iş ilanları sitesi

Köln eleman arayanlar iş ilanları ve iş arayan tüm Köln eleman arayanlar eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Döner fabrikamızda çalışacak elemanlar aranıyor

Kalite ve hijyen standartlarına uygun ürün hazırlanmasından sorumlu.Dinamik, sorumluluk sahibi.Döner fabrikamızda çalışacak elemanlar aranıyor.

Ekmek ve fırın ustaları arıyoruz

Tercihen fırınlarda ve pastaneler’de çalışmış.Menü planlama,ürün reçeteleri oluşturma ve stok takibi yapabilecek.Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren.İnsan ilişkileri ve […]

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.