Kebap ustası iş ilanları sitesi

Kebap ustası iş ilanları ve iş arayan tüm Kebap ustası eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Kebap pizza ustaları garson kurye elemanlar lazım

Restaurantımıza kebap, pizza ustaları, garson ve kurye elemanlar lazım.Kendi alanında gerekli deneyimleri edinmiş, tecrübeli, takım çalışmasına önem veren.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan elemanlar aramaktayız.

Pizza kebap ustaları garsonlar ulaşsın

Lokantamıza pizza, kebap ustaları garsonlar ulaşsın.Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, iş ahlakına önem veren.Gıda sektöründe kariyer hedefleyen, hijyenik ve temiz elemanlar aramaktayız.

Döner kebap ustaları garson elemanlar arıyoruz

Restaurantımıza döner, kebap ustaları, garson elemanlar arıyoruz.Gıda alanında kariyer hedefi olan, kişisel gelişimine önem veren.Dikkatli, hijyenik ve iş standartlarına uyan elemanlar tercihimizdir.

Kebap meze ustası garson aramaktayız

Lokantamıza kebap, meze ustası ve garson elemanlar aramaktayız.Misafir odaklı hizmet memnuniyetini benimsemiş, diksiyonu düzgün.Takım çalışmasına önem vereni çalışkan, vizyoner elemanlar aranıyor.

Kebaptan anlayan usta ve elemanlar lazım

Restaurantımıza kebaptan anlayan usta, garson ve elemanlar lazım.Gıda, hijyen kurallarına uygun çalışabilecek.Müşteri hijyen ve damak tadına uygun ürünler hazırlayabilecek.Restaurantımızda daimi ve istikrarlı bir şekilde çalışabilecek […]

Kebap pizza ustaları garson personeller ulaşsın

Restaurantımıza kebap, pizza ustaları ve garson personeller ulaşsın.Hijyen, gıda güvenliği konularında bilgi, donanım ve deneyim sahibi.İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilen, dinamik, yoğun iş temposuna ayak […]

Kebapçı dükkanımıza elemanlar aramaktayız

Kebapçı dükkanımıza kebap ustası, garson ve komi elemanlar aramaktayız.Kebabın zırhlaması, terbiyesi, pişirimi konularında deneyim sahibi ustalar arıyoruz.Elemanlarımızın hijyene önem vermesi ve müşterilerimize karşı saygılı olmaları […]

Döner kebap üzerine iş arıyorum

Merhaba Ben doner ve kebap uzerinde is ariyorum.20 yildir bu sektorde calistım. Saygilarimla Mustafa 0666966840.

Döner kebap ustaları garson elemanlar aranıyor

Döner, kebap ustaları ve garson elemanlar aranıyor.Mesleğin kalite ve verimliliğine önem veren, iş güvenliği ve hijyen kurallarına dikkat eden.İş planlaması, organizasyon becerilerine sahip kişiler tercihimizdir.

Döner usta garson ve kurye elemanlar aranıyor

Lokantamıza döner, kebap ustaları, garson ve kurye elemanlar aranıyor.Takım çalışmasına inanan, alanında yetenekli olduğunu düşünen.Mutfak düzenini sağlıyacak deneyimi olduğunu düşünen, titiz ve çalışkan elemanlar aramaktayız.

Sayfa 1 ve 71 2 3 7

Blog

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.

 • Rusya’da meslekler, maaşlar ve iş ...

  yazan yazdı 4 Ocak 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Rusya’da yaşam ve iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz. Rusya’da meslekler ve maaşları, gezilmesi gereken yerleri , alışveriş merkezlerini , otellerini , Rusya’nın nüfusunu , meşhur yemeklerini vb. konulara değineceğiz.