Kaynakçı iş ilanları sitesi

Kaynakçı iş ilanları ve iş arayan tüm Kaynakçı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Elektrik mühendisi kaynakçı ve montaj elemanları arıyoruz

Elektrik mühendisi, kaynakçı ve montaj elemanları arıyoruz. Kalite yönetimi şartlarına uyarak çalışma prensiplerimize uyacak. Sürekli yeniliğe ve gelişime açık elemanlar aramaktayız.

Fabrikamıza teknisyen tesisatçı kaynakçı işçi personeller lazım

Fabrikamıza teknisyen, tesisatçı, kaynakçı ve işçi personeller lazım. Planlama, problem çözme yetenekleri gelişmiş, insiyatif alabilen. Analitik bakış açısına sahip, takım çalışmasını önemseyen elemanlar aramaktayız.

Kaynakçı elektrikçi muhasebeci personeller arıyoruz

Firmamıza kaynakçı, elektrikçi ve muhasebeci personeller arıyoruz.Daha önce teknik konularda faaliyet gösteren iş alanlarında çalışma fırsatı bulmuş.İş ahlakını, disiplinini benimsemiş, firmamıza kuralları doğrultusunda çalışma programına […]

Lojistik depo alanlarına personeller aramaktayız

Şirketimize lojistik, depo, kaynakçı, teknisyen alanlarında çalıştırılacak personeller aramaktayız.Gerektiğinde sorumluluk alabilecek, iletişim becerileri kuvvetli.İş birliğine önem veren, analitik ve detaylı düşünce yapısına sahip.Proje yönetimi ve […]

Kaynakçı teknisyen şöför elemanlar lazım

Fabrikamıza kaynakçı, mühendis, teknisyen ve şöför elemanlar aramaktayız.Yoğun iş tempomuza ayak uydurabilecek, disiplin ve sorumluluk sahibi.Mesleki yeterlilik belgelerine sahip, uyumlu elemanlar aranıyor.

Kaynakçı elektrikçi teknisyen elemanlar arıyoruz

Şirketimize kaynakçı, elektrikçi, teknisyen, elektrik ve makine mühendisi elemanlar arıyoruz.İmalat, bakım, arıza konularında tercihen tecrübe sahibi.İletişimi kuvvetli, analitik düşünce yapısına sahip kişiler arasın.

Kaynakçı elektrikçi muhasebeci aranıyor

Şirketimize kaynakçı, elektrikçi ve muhasebeci aranıyor.Konusunda deneyimli, kendisine verilen görevleri eksiksiz şekilde yerine getirebilecek.Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek kişiler arasın lütfen.

Kaynakçı elektrikçi muhasebeci elemanlar arasın

Kaynakçı, elektrikçi, muhasebeci elemanlar arasın lütfen.Üretim sorumlusu tarafından verilecek görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebilecek.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına yatkın kişiler aranmaktadır.

Kaynakçı elektrikçi teknisyen elemanlar aranıyor

Şirketimize kaynakçı, elektrikçi ve teknisyen elemanlar aranıyor.Kendisine verilen görevleri eksiksiz ve sorumluluk bilinci doğrultusunda yerine getirecek.İşini önemseyen, vizyoner ve düzgün kişiler arasın.

Kablo işimize acil elemanlar arıyoruz

Kablo işimize elektrikçi, kaynakçı ve işçi elemanlar aramaktayız.Uzun vadeli çalışmayı düşünen, esnek çalışma şartlarına ayak uydurabilecek.Hızlı ve pratik elemanlar tercihimizdir.

Sayfa 1 ve 21 2

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 1 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.