Kafe iş ilanları sitesi

Kafe iş ilanları ve iş arayan tüm Kafe eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Şef yardımcıları ve garsonlar arıyoruz

Kafemize yetiştirilmek üzere şef yardımcıları ve garson elemanlar aranmaktadır.Servis sunumu, müşterilerin karşılanması, hijyen ve ekip çalışmasına özen gösteren elemanlar arasın lütfen.

Cafemizde çalışacak elemanlar arıyoruz

Cafemizde çalışacak elemanlar arıyoruz.Kişisel imajına özen gösteren.Hizmet sektöründe minumum 2 yıl deneyimli servis elemanı ve garson arkadaşlar aranmaktadır.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.