Japonya muhasebe iş ilanları sitesi

Japonya muhasebe iş ilanları ve iş arayan tüm Japonya muhasebe eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Tokyo muhasebe personelleri arıyoruz

Şirketimize muhasebe personelleri arıyoruz. Düzenli, pratik ve zamanı iyi yönetebildiğini düşünen. Şirketimizin bilanço, gelir ve gider kalemlerinin düzenlenmesinden sorumlu olacak. Ms office programlarını kullanabilen, Tokyo […]

Muhasebe personelleri aranıyor

Şirketimize muhasebe personelleri aranıyor. Muhasebe gelir, gider kalemlerine hakim. Raporlama becerilerine sahip, bilgisayar programlarını iyi kullanabilen. Tercihen Japonca diline hakim, düzenli ve özverili personeller lazım.

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.