İspanya garson iş ilanları sitesi

İspanya garson iş ilanları ve iş arayan tüm İspanya garson eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Tenerife garson alınacaktır

Otelimize garson elemanlar alınacaktır. Tenerife adasında bulunan, otelimizde bizimle çalışacak. Mesleki gerekliliklere hakim, akıcı şekilde İspanyolca konuşabilen. Ekip çalışmasına uyumlu elemanlar tercih etmekteyiz.

Valladolid yeni personeller alınacaktır

Cafemize garson personeller alınacaktır. Servis öncesi ve sonrası masa düzenimizi sağlayacak. Kişisel hijyen ve dış görünüşüne özen gösteren. Cafemize gelen müşterilerimizi güler yüzle karşılayarak, oturacakları […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.