İşçi iş ilanları sitesi

İşçi iş ilanları ve iş arayan tüm İşçi eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Uzun süreli iş aramaktayım

Merhabalar Basel’de 6 aydır ikamet ediyorum.Yaşım 27 Almancam çok az iş arıyorum. Ne iş olursa yaparım, uzun süreli olması tercihimdir.

Merhaba iş arıyorum

Merhaba ben Engin Demir. Almanca çok az konuşabiliyorum, iş arıyorum.

Fabrikamıza işçi şöför muhasebeci elemanlar aranıyor

Fabrikamıza işçi, şöför, forklift operatörü ve  muhasebeci elemanlar aranıyor.Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme becerileri yüksek.Motivasyonu yüksek, disiplinli elemanlar aramaktayız.

Fabrika sektöründe çalışmak isteyenler

Fabrika sektöründe çalışacak, depo sorumlusu, muhasebeci ve işçi elemanlar arıyoruz.Şirketimizde ürün giriş, çıkış ve tedariğini sağlayacak.Çalışmaya istekli ve motivasyonu yüksek elemanlar tercihimizdir.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.