Frauenfeld garson iş ilanları sitesi

Frauenfeld garson iş ilanları ve iş arayan tüm Frauenfeld garson eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Frauenfeld garson aranıyor

Lokantamıza garson elemanlar aranıyor.  Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Thurgau kantonunda ikamet eden. Servis öncesi ve sonrası düzenimizden sorumlu olabilecek. Almanca konuşabilen, alanında tecrübeli elemanlar ulaşsın.

Full time eleman alımı yapılacaktır

Lokantamıza full time çalışabilecek garson eleman alımı yapılacaktır. Masa düzeni, yemek sunumu işlemlerine hakim. Alanında minimum 3 yıl tecrübe sahibi. Kişisel hijyen ve dış görünüşüne […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.