Finnmark iş ilanları sitesi

Finnmark iş ilanları ve iş arayan tüm Finnmark eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Finnmark pizza ustası aranıyor

Pizza dükkanımıza, pizza ustası aranıyor. Kuzey Norveç bölgesinde ikamet eden, pizza pişirim ve sunum işlemlerimizi gerçekleştirecek. Alanında minimum 3 yıl tecrübe sahibi, hijyen ve temizlik […]

Finnmark temizlik elemanları aramaktayız

Otelimize temizlik elemanları aramaktayız. Otelimizin genel temizlik düzeninden sorumlu olabilecek, Finnmark şehrinde yaşayan. Norveççe konuşabilen, temizlik malzemelerini etkin kullanabilen. Takım çalışmasına yatkın, disiplinli elemanlar arıyoruz.

Aşçı garson tezgahtar elemanlar aranmaktadır

Lokantamıza aşçı, garson, tezgahtar elemanlar aranmaktadır.Dünya mutfağında bulunan menülere hakim, gelişime, yeniliklere açık ve iletişim gücü yüksek.İnsan ilişkilerinde başarılı, temizlik konularında hassas elemanlar tercihimizdir.

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

  • Finlandiya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 20 Aralık 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Finlandiya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Finlandiya, Kuzey Avrupa’da yer alan İskandinav ülkesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nüfusu 6 milyon civarındadır. En büyük şehri olan Helsinki ülkenin başkentidir. Resmi dilleri Fince’dir. Dikkat çeken özelliği ise 180 binden fazla gölünün bulunmasıdır. Finlandiya ekonomik rekabet, eğitim, sivil özgürlük, insani gelişme ve yaşam kalitesi gibi birçok uluslararası […]

  • Avusturya’da yaşam ve meslekler

    yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 1 Görüş

    Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.