Finans elemanı iş ilanları sitesi

Finans elemanı iş ilanları ve iş arayan tüm Finans elemanı eleman, Türk personel ve işveren imkanlarını burada bul ve Türkçe iş başvurusu yap.

Mühendis finans personelleri aramaktayız

Firmamıza mühendis, muhasebe ve finans personelleri aramaktayız. Evrak, dosya düzenine hakim, sorumluluk bilinci yüksek. Raporlama becerilerine sahip, düzenli çalışan personeller tercihimizdir.

Taşıma lojistik finans elemanları aramaktayız

Firmamıza taşıma, lojistik, finans, şöför elemanlar aramaktayız.İnsan ilişkileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek.Ms office programlarına hakim, iyi derecede İngilizce bilen.Dinamik ve hızlı elemanlar tercihimizdir.

Pazarlama finans alanlarına personeller

Kurumsal şirketimiz bünyesinde değerlendirilmek üzere, pazarlama finans alanlarına personeller aramaktayız.Kurumsal iletişim becerileri ve iş disiplini alanlarında gelişim göstermiş.Almanca ve İngilizce dillerini iyi derecede konuşabilen.Şirketimize değer […]

Bugün Popüler iş ilanları

Blog

 • Avusturya’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 29 Haziran 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Avusturya’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz.  Orta Avrupa’da olup dokuz eyaletten oluşan bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Avusturya’nın yüzölçümü 83.879 km2’dir. Yaklaşık 10 milyon civarında nüfusa sahiptir. Avusturya Almancası resmi dil olarak görülse de birçok Avusturyalı Bavyera lehçelerinde konuşuyorlar.

 • Güney Kore’de yaşam ve iş imkanlar...

  yazan yazdı 8 Nisan 2022 - 1 Görüş

  Sizlere Güney Kore’de yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Güney Kore, Doğu Asya’daki bir ülkedir. Başkenti Seul’dur ve büyük küresel şehirdir. Güney Kore 52 milyon insandan yarısından fazlası dünyanın dördüncü en büyük metropol ekonomisi olan Seul’de yaşamaktadır. Kore savaşı ve birkaç savaş bittikten sonra 1980 ile 1990 arası geçen zaman diliminde kişi başına düşen GSYH […]

 • Danimarka’da yaşam ve meslekler

  yazan yazdı 26 Mart 2022 - 0 Görüş

  Sizlere Danimarka’da yaşam ve meslekler hakkında bilgi vereceğiz. Danimarka’nın en büyük şehri ve başkenti Kopenhag’dır. Devlet üniter parlamenter demokrasi ve anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Para birimi Danimarka kronudur. Danimarka’nın tek resmi dili vardır o da Danca’dır. Danimarka nüfusunun %98’inden fazlası bu dili konuşmaktadır. Ülkedeki vatandaşlar ikinci bir dil olarak İngilizceyi konuşmaktadırlar. Bunun oranı ise %85 […]

 • İngiltere’de yaşam ve iş imkanları

  yazan yazdı 11 Şubat 2022 - 0 Görüş

  İngiltere'de yaşamı merak edenler ve iş imkanlarını araştırmak isteyen ziyaretçilerimiz için bazı önemli bilgileri sizler için araştırdık.